Až jedenásť gólov videli diváci v Radošovciach. Hoci hostia zo Šaštína dvakrát vyhrávali, nakoniec odišli s vysokou prehrou. Sobotište bodovalo naplno zásluhou skvele zvládnutým štandardkám. Hlboké i Stráže museli otáčať nepriaznivý vývoj stretnutia.

Zo zápasu Rybky – Bor. Sv. Jur.

Dubovce –  Hlboké 1:3 (1:1), 23. T. Sprušanský – 29. T. Slovík, 68., 84. D. Slovík, r. Vlk, Knap, Petrovič.

V súboji posledného z prvým sa prekvapujúco, no zaslúžene ujali vedenia domáci v 23. min. Tomášom Sprušanským, keď predtým dvakrát zastúpil brankára hostí na bránkovej čiare obranca Štora. Z vedenia sa však domáci tešili iba šesť minút. V 29. min. hostia vyrovnali Tomášom Slovíkom na 1:1. V druhom polčase už dominovali na trávniku hostia. Hrali pekný kombinačný futbal, s ktorým mali domáci menšie problémy. Z viacerých šanci využili dve Dominikom Slovíkom, na 1:3 pečatil po krásnej kombinácii do prázdnej brány.

Radošovce – Slovan Šaštín 8:3 (3:2), 10., 44., 86. R. Drgon, 42. S. Ťulák, 47., 65. J. Mikula, 53. M. Tokoš, 89. J. Ivánek – 9. E. Brunner (11), 15. J. Mošať, 77. V. Formánek, r. Tokoš, Škrinár, Kopúnek.

V zápase bohatom na góly sa vedenia ujali hostia, keď v 9. min. premenil Erik Brunner za faul nariadenú penaltu – 0:1. Už o minútu však vyrovnal Rado Drgon. Šaštín ešte raz viedol po góle Mošaťa, no po dvoch góloch v závere polčasu išli spokojnejší do kabín domáci futbalisti. Po prestávke sa presadila v domácom drese aj skúsenosť, po dvoch góloch Jozefa Mikulu (40) a jednom Milana Tokoša (36) viedli domáci už 6:2 a definitívne bolo rozhodnuté.

Lakš. N. Ves – Štefanov 2:0 (0:0), 81. F. Orlík, 88. A. Krak, r. Hušek, Dzindzík, Čech.

Pomerne vyrovnaný zápas, v ktorom sa rozhodovalo v samom závere stretnutia. Keď sa opticky zdalo, že zápas do svojich rúk preberajú hostia, v 81. min. poslal domácich do vedenia Ferko Orlík a na konečných 2:0 uzavrel dve minúty pred koncom Krak. Domácim sa herne vôbec nedarilo, no ohromnou bojovnosťou doviedli zápas do víťazného konca.

Oreské – Pop. Močidľany 4:1 (3:0), 17. S. Starych, 19., 32. L. Pavlačka, 86. S. Regásek – 70. T. Kopálek, r. Ma. Šefčík, Patka, Šturdík.

Pre Oreské to nebol jednoduchý zápas. Súper využíval svojich rýchlych hráčov na brejky a bol veľmi nepríjemný. Navyše v bráne stál skvelý Kocák ktorá zneškodnil viaceré príležitosti domácich hráčov. Až v 17.min. ho prekonal hrajúci tréner domácich Silvo Starych nekompromisnou strelou spoza 16 -tky – 1:0. Vyrovnať mohol Starý, no jeho hlavička nebola dôrazná. Následne zvýšil Lukáš Pavlačka na 2:0 a ten istý hráč pridal po polhodine hry aj tretí gól domácich. Aj po prestávke hrali hostia sympatický futbal, Kopálek z trestného kopu trafil brvno, no o chvíľu už bol úspešnejší- 3:1. Výsledok uzavrel Stano Regásek nechytateľnou strelou spoza šestmástky – 4:1.

Bor. Mikuláš – Sobotište 1:3 (1:2), 10. R. Cintula – 18. M. Tomeček, 25. P. Nazarej, 90. Ľ. Hanzlíček, r. Otočka, Polakovič, Hurbánek.

Doteraz nezdolané Sobotište prehrávalo „na Búroch“ od 10. min, kedy Petráša v bráne hostí prekonal Robo Cintula – 1:0. Hosťom pomohli štandartné situácie, po ktorých zaznamenali všetky tri svoje góly. V 18. min. pekný center Mareka Včelku z trestného kopu poslal volejom do site Miro Tomeček na 1:1. V 25. min. zahrávali hostia roh, na zadnej tyči si počkal na loptu nestrážený Peťo Nazarej a hlavou poslal hostí do vedenia – 1:2. Snaha domácich o vyrovnanie bola márna, Petráša už prekonať nedokázali, naopak, v poslednej minúte kopal Ľubo Hanzlíček z 25 metrov trestný kop, múr sa pred loptou uhol a brankár Michalica tak nemal šancu – 1:3.

Rybky – Bor. Sv. Jur 1:0 (1:0), 26. F. Ravas, r. Mráz, Regásek, Prelec.

Zo zápasu Rybky – Bor. Sv. Jur. S loptou strelec rozhodujúceho gólu Frederik Ravas.

V prvom polčase boli domáci aktívnejší a vypracovali si viaceré strelecké príležitosti, no Patka, Fábik a F. Ravas ich nevyužili. Po strele Fodora pomohlo debutantovi Rajzíkovi v bráne hostí brvno. Gólu sa dočkali diváci v 26. min., kedy po faule na Kuchtu z trestného kopu ideálne trafil Fredy Ravas ľavý horný roh – 1:0. Na druhej strane mali šance aj hostia, no Badáň ani Maxian domáceho brankára Rýzka neprekonali. V druhom polčase sa diváci už gólu nedočkali. Domáci trafili opäť tyč F. Ravasom a šance nevyužili Fábik a F. Ravas. Hostia tiež pohrozili, šancu mal Zdeno Švejda a Maxian chvíľu pred koncom trafili z trestného kopu pravú tyč Rýzkovej brány. Domáci boli aktívnejší a tri body tak zaslúžene zostali doma.

Kopčany – Cerová 2:1 (0:0), 77., 90. J. Blažek – 78. D. Václavek, ČK 1:0 (90. M. Baláž), r. Ma. Dutka, Srnec, Blaha.

Hostia prišli do Kopčian s výbornou defenzívou, no smerom dopredu toho veľa neukázali. Domáci neustále dobíjali bránku súpera, no strelci si neobuli strelecké kopačky. Po nevyužití niekoľkých dobrých príležitostí začali góly padať až v samom závere. Domácich dostal do vedenia Jakub Blažek, no už o minútu Dominik Václavek vyrovnal na 1:1. Keď sa zdalo, že sa body budú deliť, z poslednej šance zápasu rozhodol opäť Jakub Blažek – 2:1. Kopčany si za priebeh zápasu vyhrať zaslúžili, hostia sú však nespokojní z príliš dlhého nadstaveného času.

Rohov – Spartak Stráže 1:4 (1:0), 21. I. Ravas – 57. M. Herda (11), 60. T. Polák, 81. E. Pagáč, 90. D. Chropovský, r. Šturdík, Hurbánek, Otočka.

Od začiatku mali hostia herne navrch, no keď J. Herda, M. Herda (brvno), Chropovský ani Smolinský svoje šance nevyužili, prišiel únik Ivana Ravasa a vedenia sa ujali domáci – 1:0. Týmto výsledkom skončil aj prvý polčas. Hneď po prestávke si Ravas únik zopakoval, no tentoraz nemieril presne a ani hlavička Kadlíčka si cestu do siete nenašla. Hosťom pomohol faul Krbicu na Slováka, po ktorom vyrovnal z penalty Matúš Herda – 1:1. O chvíľu zahrával trestný kop Tomáš Polák a aj s prispením teču v múre dostal hostí do vedenia – 1:2. Snahu domácich otupil v 81.min. tretí gól hostí, keď po krátkom rohu poslal center M. Herdu hlavou do siete Erik Pagáč – 1:3. Konečný výsledok pečatil v nadstavenom čase David Chropovský – 1:4.

V Čároch sa hralo iba jednu minútu

Hráčov Koválova prišlo na zápas do Čárov iba sedem a keď sa im už v 1. min. zranil Mlčúch, rozhodca Dzindzík bol nútený stretnutie ukončiť. Tak ľahko k trom bodom Baník Čáry už dlho neprišiel, no diváci boli sklamaní. Šajdíkové Humence dávali góly v nadstavenom čase obidvoch polčasov, Petrovka sa vytrápila so Sekulami a líder z Kútov zakopol v Uníne, čím prišiel o vedúcu pozíciu.

Hradište – Kunov 0:2 (0:1), 20., 67. R. Burian, r. Knap, Vlk.

Domáci si počas zápasu nevypracovali žiadnu vyloženú šancu, akoby mali zviazané nohy. Naopak, hostia hrali uvoľnene a v 20. min. otvoril skóre zápasu strelou zblízka Rado Burian – 0:1. Ani po prestávke sa hra domácich nezlepšila a tak prišiel trest v 67. min., kedy domáci zahrali zle ofsajdový systém a Rado Burian svojim druhým gólom uzavrel sķóre zápasu na 0:2.

Petrova Ves – Sekule 2:1 (1:0), 33. M. Macánek, 74. M. Ovečka. – 49. D. Voslář, r. Hurbánek, Otočka.

Domáci sa prispôsobili hre súpera, šancí si vytvorili minimum. Najväčšiu nevyužil v 17. min. Mihálik, keď nepremenil pokutový kop.. Po hodine hry sa predsa len favorit ujal vedenia, keď sa presadil Martin Macánek – 1:0. Hostia udreli hneď po prestávke, keď pohyblivý Dominik Voslář prekonal Lánika na 1:1. Body napokon predsa len ostali doma, o víťazstve favorita rozhodol v 74. min. Milan Ovečka 2:1.

Jablonica – Smrdáky 6:1 (3:0), 14. Kolenyak, 25. M. Galba, 44. R. Nestarec, 55. P. Gaža, 60. T. Jenčík, 77. P. Janoška – 78. T. Danihel, r. Polakovič, Hušek.

Jednoznačné víťazstvo favorita, ktorého hráči si z chuti zastrieľali, dokonca aj tí netradiční strelci. Hostia dali čestný úspech až za stavu 6:0 v 78. min. Tomášom Danihelom.

Š. Humence – Letničie 4:3 (2:2), 8., 72. T. Chorvát, 45. P. Václavek (11), 90. P. Pucheľ – 15., 23., 61. D. Gál, r. Matúš, Blaha, Škrinár.

V zápase bohatom na góly sa vedenia ujali domáci Tomášom Chorvátom, no v priebehu osem minút David Gál dvomi gólmi strhol vedenie na stranu hostí. V nadstavenom čase úvodného polčasu premenil Václavek pokutový kop na 2:2. Aj po prestávke hostia viedli, keď Gál uzavrel svoj hetrik, no nakoniec sa netešili ani z jedného bodu. Chorvát vyrovnal a v nadstavenom čase strhol víťazstvo na stranu domácich Paťo Pucheľ – 4:3.

Rovensko – Smolinské 1:3 (1:2), 12. P. Vizváry – 26., 65. R. Buček, 43. M. Burian, r. Regásek, Štuedík, Kopúnek.

Diváci v Rovensku videl zápas sotva priemernej úrovne. Domáci sa síce ujali vedenia v 12. min. gólom Paťa Vizváryho, no z ich strany to bolo všetko. Ešte do prestávky hostia otočili stav vo svoj prospech gólmi Bučka a Buriana. V v druhom polčase boli hostia lepším mužstvom a v 65. min. strelil ich poistný gól Rišo Buček – 1:3.

TJ Unín – FK Kúty 1:0 (1:0), 20. M. Uher, r. Vlk, Knap.

Líder tabuľky mal v Uníne celozápasovú prevahu, no nedokázal sa strelecky presadiť ani z najvyloženejších príležitostí. Najväčšie nepremenil Vrábel, čo môže hostí mrzieť, lebo vzápätí Mišo Uher z trestného kopu z takmer 30 metrov rozhodol o víťazstve domácich – 1:0. Tento gól hosťami otriasol a do konca zápasu si už nedokázali vypracovať žiadnu šancu.

Baník Čáry – Koválov 3:0 kontumačne !

Hráčov Koválova nastúpilo k stretnutiu iba sedem. Už v 1. min. sa im „zranil“ kapitán Mlčúch a rozhodca Dzindzík vzápätí stretnutie ukončil.

MO III. trieda 7. kolo
V súboji posledný vyhral prekvapujúco Podbranč v Dojči a vymazal aj poslednú nulu z kolónky výhier. Svojho súpera však v tabuľke nepreskočil.

TJ Dojč – Podbranč 0:3 (0:2), 20. J. Mila, 30. Ľ. Vachula, 64. R. Toman, r. Bednár, Kopúnek.

Hostia prekvapujúco po polhodine hry viedli 0:2. V 34. min. mohli domáci dať kontaktný gól, no R. Pritchard nepremenil nariadený pokutový kop. Po prestávke uzavrel skóre Toman na konečných 0:3 a poistil prekvapujúce víťazstvo hostí.

Vrádište – Prietrž 3:1 (2:1), 33. (11), 38. R. Jurčík, 58. vlastný (A. Rýzek) – 16. P. Mešťánek, r. Kendi, Daniš.

Hostia sa v 16. min. ujali vedenia gólom Mešťánka, no Radek Jurčík dvomi gólmi v záverečnej štvrťhodine prvého polčasu strhol vedenie na stranu domácich. Napriek snahe o vyrovnanie sa hostia strelecky nepresadili. Adam Rýzek síce trafil presne, no bolo to do vlastnej brány a tak domáci vyhrali 3:1.

Osuské – Chropov 3:2 (2:2), 41. A. Malík, 45. T. Vlček, 71. Ľ. Pavelka (11) – 44. V. Pekar, 45. O. Orth, r. Bednár, Čech.

Zaujímavý bol záver prvého polčasu, keď v posledných štyroch minútach videli diváci štyri góly. Domáci dvakrát vyhrávali, hostia zakaždým stav zrovnali. O víťazstve domácich rozhodol v 71. min. Ľubo Pavelka, keď premenil pokutový kop – 3:2.

Trnovec – Bukovec 5:0 (2:0), 5. R. Uher, 8. D. Vinkler, 50. D. Štítny, 54. P. Tokoš, 72. J. Brezina, r. Mráz, Lipovský.

Už za osem minút viedli domáci 2:0 a rovnako rýchly dvojgólový vstup mali aj do druhého polčasu.

Chvojnica – Košariská 3:1 (1:0), 35. V. Skala, 57. P. Lacuška (11), 80. Ľ. Sova – 83. A. Dúbrava (11), r. Sloboda.

Domáci získali postupne až trojgólové vedenie, hostia znižovali v samom závere z pokutového kopu.