Projekt pre všetkých, ktorí očakávajú od svojho bývania viac a my sme práve začali s jeho výstavbou.

Corvus Malacky je pilotným projektom výstavby a rozsiahlejšieho osídľovania novej časti Malaciek – Na Majeri. V smere na Rohožník vznikne moderné bývanie, ktoré spája všetko, čo dnes od svojho domovu očakávate. A nielen dnes, ale aj zajtra.

Projekt z dielne Art of Space nesie rukopis architekta Romana Hájka, ktorý do bodky splnil zadanie developera, spoločnosti ATOPS Development Corvus, na vybudovanie príjemnej lokality v meste, ale už s nádychom vidieckeho pokoja. Okrem lokality sa dôraz kladie aj na samostatné prevedenie stavby a predovšetkým vybavenie bytov.

Samozrejmosťou je kvalita používaných stavebných materiálov a moderné línie bytových domov. Poďme sa však pozrieť, čo nájdete vo vnútri svojho budúceho domova. Každý byt disponuje vlastnou klimatizačnou jednotkou, ktorá poteší najmä v horúcich letných mesiacoch. Myslíme aj na Vašu energetickú spotrebu, preto sa v bytoch bude nachádzať príprava na vonkajšie žalúzie. Vďaka nim môžete efektívne regulovať vnútornú teplotu a ušetriť tak režijné náklady. Všetky byty sú zároveň aj „SMART Ready“. V praxi to pre Vás znamená, že si budete môcť jednoducho zadovážiť SMART inštalácie v rôznych variantoch. Medzi základne aspekty „SMART domácnosti“ patrí centrálne ovládanie vykurovania, chladenia, osvetlenia, audio systému či domáceho asistenta. Predstavte si, že celú domácnosť viete ovládať z jednej riadiacej jednotky. Neskrývaný benefit, či už o bezpečnosti a efektívnosti Vašej domácnosti uvažujete dnes alebo v horizonte niekoľkých rokov.

Vieme, že okrem úsporného a moderného bývania hľadáte hlavne príjemné miesto na život. Mysleli sme na to, aby jednotlivé byty spĺňali náročné kritéria na dispozičné riešenia, boli vzdušné a presvetlené. Čerešničkou na torte je vlastný exteriér ku každej nehnuteľnosti! Na výber máte záhradky pri prízemných bytoch, balkóny či priestranné terasy s nezameniteľným výhľadom na vrchnom poschodí.

Keďže nadštandard je samozrejmosťou projektu Corvus Malacky, v cene bytu nájdete aj praktické pivničné kobky a parkovacie miesta. V ponuke je pestrá škála bytov od jednoizbových cez ekonomické dvojizbové, rodinné trojizbové až komfortné štvorizbové s priestrannou terasou.

Neváhajte a vyberte si v projekte, ktorý šetrí čas aj peniaze a zároveň Vám poskytne teplo domova v príjemnej lokalite.

Na prvých majiteľov bytov čakajú uvádzacie ceny a množstvo benefitov, ktoré dostanú ako darček zadarmo.


Kompletný realitný, právny a finančný servis zabezpečuje opäť realityzahorie.sk.

Sídlo spoločnosti Reality Záhorie nájdete v budove Inkubátor malacky na adrese Bernolákova 5188/1A. Bližšie informácie o aktuálnej ponuke Reality Záhorie nájdete na www.corvusmalacky.sk alebo na tel.č.: 0908 953 800


Projekt vzniká pod taktovkou investično-realizačnej spoločnosti ATOPS Development Corvus, sesterskej spoločnosti  ATOPS Development, ktorá úspešne pôsobí na trhu už niekoľko rokov. Medzi jej projekty patria Nová Teheľňa Senec, Nová alej Martina Benku Kostolište, Nová Tulipa Kvetoslavov či Malé Hliny Modra. Viac o spoločnosti nájdete na www.atops.sk.


.

Trnavské rádio Tak akorát 2024