Noc pre nás dvoch tour 2020 v podaní skupiny Sanchez Amsterdam začne už 28.2. v Žiline. Kapela zo Záhoria sa predstaví postupne v 6 mestách Slovenska za sebou.

A to:

28.2. Žilina – KC Hoffmann
7.3. Trnava – ART klub
13.3. Košice – Yama
21.3. Nitra – Frankie rock Club
27.3. Banská Bystrica – klub 77
28.3. Martin – Pivný bar Elefant

Zopár otázok k turné nám zodpovedal spevák kapely David.

Ahoj David, prečo práve Noc pre nás dvoch ? 

Noc pre nás dvoch je náš najnovší singel, ktorý vyjde koncom januára, začiatkom februára. Najskôr sme nechceli dávať žiadny názov, predsa, je to len zopár malých klubových akcií. Ale tento názov sa hlavne mne zapáčil najviac, tak sme to použili. 🙂

Počas turné máte aj nejaký support, predkapelu ?

Áno máme, väčšinou v každom meste lokálnu kapelu. Všetko sú to kamaráti, čo budú s nami hrať. Sami vieme, že je to na SK ťažké, hlavne čo sa týka klubových akcií. Takto si medzi sebou pomáhame. Najviac koncertov s nami ide košická kapela Fictive Marry,  okrem Košíc s nami zahrajú aj v Žiline a Banskej Bystrici. Potom je tam v Žiline kapela Jamming with The Devil. Beans&Bullet a Four Faces sú support pre Trnavu. V Nitre s nami zahrá kapela Ranná Nevolnosť a kapelka Reunion, ktorí s nami budú aj v Banskej Bystrici. Posledný koncert v Martine s nami zahrajú veľmi dobrí kamoši, kapelka Cherry Street a lokálna kapela Bez Hraníc.

David ďakujeme za krátky rozhovor, držíme palce, aby turné dobre dopadlo. 

Ďakujem, dúfam že ľudia, ktorí nás aspoň trošku poznajú, nás prídu podporiť a taktiež aj ostatné kapely.


.

Osobnosti kraja BSK