Okrem liekov je možné v boji proti vírusom a ich prejavom po infikovaní použiť aj prírodné produkty s pravými esenciálným olejmi.

Dezinfekcia rúk

Najdôležitejšie opatrenie pre zabránenie šírenia vírusov je dodržiavať zvýšenú hygienu rúk. Okrem pravidelného umývania rúk mydlom s antibakteriálnym zložením je nutné dezinfikovať aj Vaše ruky.

Prírodný dezinfekčný gél od rodinnej firmy Ťuli A Ťuli z Malaciek je ručne vyrobený z najkvalitnejších BIO surovín, pravých esenciálnych olejov, a bez použitia alkoholu, sulfátov, parabénov a silikónov.

Obsahuje 100% prírodné esenciálne oleje škorica, čajový strom a eukalyptus, ktoré podľa klinických štúdií majú najsilnejšie antibakteriálne, protiplesňové, antiseptické a antivírusové vlastnosti.

Tento špeciálne vyvinutý gél odstráni z vaších rúk baktérie, vírusy aj plesne a Vaše ruky pritom ostanú jemné a hydratované vďaka BIO aloe vera a BIO jojobovému oleju.

 

Podpora imunity

Základným predpokladom pre odolávanie organizmu voči vírusom je správne fungujúci imunitný systém.

Zmes esenciálnych olejov na imunitu od Ťuli A Ťuli má silné antioxidačné účinky, posilňuje a očisťuje imunitný systém. Olej likviduje mikróby, zmierňuje svalové napätie a bolesť kĺbov, tíši bolesti hlavy, podporuje nervový systém a znižuje únavu a nervové vyčerpanie.

Olej môžmo použiť v aromalampe, difúzore, inhalovať naparovaním, alebo s pridaním olivového oleja vliať do vane. 

 

Umývanie rúk

Aby ste z rúk bezpečne odstránili všetky nečistoty, vírusy, baktérie a plesne môžete spoľahlivo použiť prírodné tekuté mydlo na ruky bez akýchkoľvek sulfátov, parabénov a silikónov.

Ťuli A Ťuli ho vytvorili z organických rastlinných olejov, z jemných prírodných povrchovo aktívnych látok a zo zložiek zjemňujúcich pokožku.

Mydlo zvlhčuje a zjemňuje pokožku rúk vďaka organickému rastlinnému glycerínu. Príjemnú vôňu, antibakteriálne a protivírusové vlastnosti dodávajú 100% prírodné esenciálne oleje rozmarínu a citrónovej trávy.

 

Liečba nádchy a prechladnutia

Najnepríjemnejšími prejavmi respiračného vírusového ochorenia sú bolesti hlavy, bolesti v krku, kašeľ, výtok z nosa, zvýšená teplota. Prírodný esenciálny olej na nádchu a prechladnutie pomáha vďaka svojmu zloženiu liečiť a zmierňovať všetky popísané príznaky a problémy.

Obsahuje Mätu piepornú, Eukalyptus, Tymián, Borovicu a Harmanček. Mäta pieporná má upokojujúce účinky pri bolestiach hlavy. Upokojuje kašeľ, zápal prínosných dutín a lieči infekcie v krku.

Eukalyptus uvoľňuje dýchacie cesty a tým uľahčuje dýchanie. Tymián pomáha odstraňovať hlieny pri chorobách dýchacích ciest a má antibakteriálne účinky. Esenciálny olej z Borovice účinne čistí nosné priechody a zmierňuje bolesti v krku.

Harmanček modrý je jemný a upokojujúci esenciálny olej, ktorý pomáha zmierniť napätie spôsobujúce bolesť hlavy a svalov.

 

Očista vzduchu

 Hľadáte olej, ktorý zlepšuje kvalitu vzduchu v uzavretých priestoroch a zároveň má aj liečebné účinky?

Prírodná kozmetika Ťuli A Ťuli vyvinula unikátnu kombináciu esenciálnych olejov na osvieženie vzduchu s protivírusovými, antibakteriálnými, a antiseptickými vlastnosťami.

Stačí použiť pár kvapiek do aromalampy alebo difuzéra a nechať rozptýliť po Vašom priestore.

Zmes olejov na osvieženie vzduchu obsahuje pravé prírodné esenciálne oleje: Koriander, Citrón, Limetka a Čajovník.

Viac informácií o produktoch Ťuli A Ťuli nájdete na: www.tuliatuli.sk


.

BM: Ustekana sobota