Vedenie FK Senica plánuje po vzore iných futbalových klubov zorganizovať virtuálny zápas, ktorého finančný výťažok pomôže fortunaligistovi prekonať náročné časy počas pandémie koronavírusu.

foto fksenica.eu

Záhoráci vyzvú v rámci odvetného duelu 3. kola Európskej ligy UEFA 2011/2012 na domácom štadióne rakúsky tím Red Bull Salzburg. Fanúšikovia si môžu zakúpiť symbolickú vstupenku na zápas v cene 5 eur, respektíve na transparentný účet prispieť ľubovoľnou sumou.

Senický klub sa v čase pandémie obrátil na svojich priaznivcov s prosbou o pomoc. Tí si môžu zakúpiť neobmedzený počet vstupeniek na stretnutie. “Všetkým fanúšikom klubu a ľuďom, ktorí sa rozhodnú zakúpením lístka vo virtuálnom zápase podať pomocnú ruku nášmu klubu, chceme vopred poďakovať. Týmto virtuálnym zápasom proti Salzburgu by sme si radi zaspomínali na úspešné časy, ktoré klub v minulosti prežil. Každé jedno vyzbierané euro bude pre klub v súčasnej situácii obrovskou podporou,” uviedol pre klubový web generálny manažér FK Senica Peter Cinege.

Súboj proti Salzburgu bol v roku 2011 pre Senicu premiérovým domácim vystúpením v európskej klubovej súťaži. Virtuálny zápas sa uskutoční v stredu 20. mája o 19.00 h.


.

Osobnosti kraja BSK