Slovenský futbalový stredopoliar Juraj Piroska opäť oblečie dres fortunaligového FK Senica. Ako informoval oficiálny web Záhorákov, s klubom sa dohodol na vzájomnej spolupráci.

foto FK Senica

Piroska sa do Senice vrátil po viac ako piatich rokoch strávených na Slovensku a v zahraničí. Senický klub obliekal v rokoch 2009 až 2014. “Začiatkom roka 2015 sa končila jedna kapitola vynikajúceho senického futbalistu, ktorého nejeden fanúšik a obyvateľ Senice miloval nielen ako hráča, ale aj človeka. Zároveň predstavoval pre mnohých Seničanov symbol klubu. V roku 2020 sa začína písať nová kapitola senického futbalu a jej súčasťou sa stáva miláčik fanúšikov Juraj Piroska. S jeho menom, nasadením na ihrisku a prítomnosťou v kabíne veríme, že sa do klubu vráti úspešná éra, ktorej bol v minulosti symbolom. Želáme si, aby vedľa tak úspešného športovca vyrastali budúce senické futbalové nádeje. Touto cestou chceme Jurajovi zaželať v našom klube veľa zdravia a šťastných zápasov s jeho obľúbeným číslom 33 na drese,” uviedol pre klubový web generálny manažér klubu Peter Cinege.

Tridsaťtriročný Piroska je trojnásobným reprezentantom SR (1 gól), počas kariéry obliekal aj dresy Trenčína, Petržalky, Myjavy a Skalice, v zahraničí Sparty Praha, kazašského Kaizaru či talianskeho Vibonese.


.

Trnavské rádio Tak akorát 2024