Rodák z Malaciek Vojtech Beniczký je autorom nového krimi Stopy v snehu, ktorého dej sa odohráva okrem Hlavného mesta už tradične aj na Zahorí.

Tentoraz nielen v Stupave, kde žijú rodičia hlavnej postavy. Vyšetrenie náročného prípadu zavedie sympatickú Paulu aj do nádhernej obce Pernek. Ako sa jej bude dariť v objasňovaní závažných trestných činov a čo všetko ju počas pátrania ešte postretne, zistíte ak siahnete po novej knihe rodáka z Malaciek, ktorú si môžete objednať v kníhkupectve Martinus.

Anotácia: Bývalá policajtka Paula si našla zamestnanie bez rizika. No odhaľovať poisťovacie podvody ju nudí. Keď jej zavolá kamarátka a prosí ju o pomoc v prípade novinára uväzneného za vraždu kolegyne, spočiatku to považuje za stratu času. Čoskoro však narazí na nezrovnalosti vo vyšetrovaní a pátranie po pravde ju celkom pohltí. Spochybní prácu bývalého kolegu z kriminálky, svojho niekdajšieho milenca. Omyl polície čoskoro potvrdí nová, takmer identická vražda. Obeťou je dcéra vplyvného finančníka. Ide o sériového vraha, alebo šialeného napodobňovateľa? Extravagantná nezadaná tridsiatnička so záľubou v rockovej hudbe, motorkách a bojových umeniach neprestáva strkať nos do vyšetrovania. Napätie zvyšujú ďalšie tragické úmrtia a náročný prípad graduje vraždou spáchanou tou istou zbraňou…


.

Je ok, ak nie si ok BSK