Cez víkend družstvá mužov ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján odohrali kompletné 11. kolo stolnotenisových súťaži oblasti Senica.

“A“ družstvo odohralo 23.1.2011 stretnutie s družstvom Sokol Skalica C. V zložení Michalovič Marián (2 vyhraté zápasy zo 4), Polák Stanislav (1 zo 4), Štvrtecký Jakub (0 z 2), Kunštek Kamil (0 z 2) a Mračna Vladimír (3 zo 4) sme prehrali v pomere 6:12. Obidve štvorhry v zložení Mračna, Polák a Michalovič, Štvrtecký sme prehrali. Výsledok neodzrkadľuje priebeh vyrovnanej hry. V druhej štvorhre v zložení Mračna, Polák to po druhom sete vyzeralo na hodenie uteráka. Chlapci ho prehrali v pomere 1:11. Prehra setu ich naštartovala a v zapätí vyhrali tretí i štvrtí set. V piatom sete už nedokázali zopakovať výsledok z prechádzajúceho. Prehrali v pomere 2:3. Súper bol lepší a tak zaslúžene vyhral.

“B“ družstvo odohralo 22.1.2011 stretnutie v Šaštíne s domácim TJ Slovan Šaštín. V zložení Brečka Samuel (3 vyhraté zápasy zo 4), Šrámek Peter (1 zo 4), Vrbík David (0 zo 4), Hajdin Michal (0 z 2) a Šrámková Veronika (0 z 2) sme prehrali v pomere 4:14. Podľahli sme i v obidvoch štvorhrách. Zápasy v zložení Šrámek, Brečka a Hajdin, Vrbík sme prehrali tesne v pomere 2:3. Výsledok ovplyvnila šmykľavá podlaha Kultúrneho domu v Strážoch. Tá mala za následok nepríjemný pád Samuela Brečku a natiahnuté slabiny Petra Šrámka. V určitých momentoch zápasu mali chlapci problém udržať sa na nohách.

“C“ družstvo odohralo 23.1.2011 domáce stretnutie s družstvom STO Unín B. Nastúpili sme v zložení Diviak Ján (1 vyhratý zápasy zo 4) , Blažek Adam (0 zo 4), Krištofec Mário (0 zo 4), Krammerová Zuzana (0 z 2) a Krammerová Natália (0 z 2). Prehrali sme pomerom 1:17.

Najbližšie nás čakajú tieto zápasy:

VI. liga 10. kolo – dohrávka
24.01.2011 (po) 18:00  Junior Club Borský Mikuláš – ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján “B” v ZŠ Borský Mikuláš

VI. liga 12. kolo
28.01.2011 (pi) 18:00  ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján “B” – ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján “C” – v telocvični ZŠ Sekule, vstup od školského ihriska

I. liga ženy
29.01.2011 (so) 10:00 8.kolo turnaj v Bratislave (stolnotenisová hala). Postupne nastúpia naše hráčky s hráčkami družstiev Šarišské Michaľany “A”, TJ STO Letanovce “A” a STO Valaliky B

V. liga 12. kolo
30.01.2011 (ne) 10:00  STC Rohožník “A” – ŠK JÁŇAN Moravský Sv. Ján “A” – v stolnotenisovej herni Rohožník (starý kultúrny dom)