Spoločnosť DOMOSS je na slovenskom trhu známa už viac ako 30 rokov. Spokojnosť zákazníkov si získala vďaka tomu, že jej zamestnanci sú špecialisti na bielu techniku, elektro, záhradu, dielňu, kúpeľne a kuchyne.

Od roku 1990 poskytuje svojím zákazníkom služby presahujúce štandardy, ktoré napĺňa individuálnym prístupom voči zákazníkom.

Kedy nakúpiť výhodnejšie vybavenie do domácnosti, dielne a záhrady, ak nie počas novoročných výpredajov či predsezónnych zliav? To všetko dokonca z pohodlia domova! Najpredávanejšie produkty, kuchynské elektrospotrebiče a oveľa viac nájdete v overenom slovenskom e-shope DOMOSS.

Predajne ako výdajné miesto

Vyše 10 000 produktov skladom od etablovaných výrobcov. Predajne DOMOSS momentálne fungujú ako výdajné miesta a to v Piešťanoch, Skalici alebo Dolnom Kubíne, kde si môžete svoj tovar vyzdvihnúť priamo v predajni. Stačí si vytvoriť objednávku na www.domoss.sk prípadne telefonicky či mailom. Keď bude vaša objednávka pripravená na vyzdvihnutie, odošleme vám SMS výzvu, aby ste si tovar bezpečne prevzali.

Tovar okamžite – doručenie tovaru ešte dnes

Ak preferujete dodanie domov, v rámci našej služby DOMOSS rozvoz vám objednaný tovar doručíme okamžite priamo domov. Službu okamžitého rozvozu možno využiť v mestách, kde sídlia naše predajne. Každá predajňa má rozličný sortiment skladom, preto odporúčame sa informovať na oficiálnych stránkach o ich dostupnosti www.domoss.sk.

DOMOSS expeduje na celom SLOVENSKU

Všetky objednávky vytvorené na e-shope DOMOSS expedujeme do 24 hodín na celom Slovensku, dodanie tovaru je realizované prostredníctvom kuriérskych spoločností.

Čo sa najviac nakupuje a kde získate najvýhodnejšiu cenu?

Automatické či kapsulové kávovary, SMART či lifestylové televízory, rôzne malé kuchynské spotrebiče ako kuchynské roboty či mixéry. Tiež aj pomocníkov na upratovanie ako rôzne typy vysávačov od robotických až po tyčové. Medzi obľúbené patria aj  práčky a sušičky bielizne, umývačky riadu, chladničky a mrazničky na uskladnenie potravín a zachovanie čerstvosti. No v neposlednom rade sú to hlavne čističky vzduchu, ktoré Slováci nakupujú online v karanténnom období najčastejšie. Kvalitná čistička vzduchu ochráni zdravie celej vašej rodiny a efektívne zničí až 99% choroboplodných baktérií, vírusov, všadeprítomného pracu, roztočov či dokonca chlpov od domácich miláčikov. Ideálne pre rodiny s deťmi, alergikov, ale aj bežné domácnosti.

V DOMOSS sa špecializujú na bielu techniku, záhradu, dielňu, kúpelne a kuchyne. Behom pár klikov tu nájdete tie najvýhodnejšie kúsky na trhu! V eshope www.domoss.sk si vyberiete zo širokého sortimentu spotrebičov, ale aj potrebného a dodatočného príslušenstva. Neváhajte a využite rôzne akcie, cashbacky či zľavové kupóny a získajte spotrebiče so zľavou. Stačí si len vybrať medzi aktuálnymi AKCIAMI.

Využite akcie v DOMOSS! Viac informácií o prebiehajúcich akciách, cashbackoch a kampaniach získate na našom webe.

Vybavte si záhradu už teraz predsezónnymi zľavami.

Uvažujte o novom bicykli? Využite nákup na splátky s 0% navýšením s HomeCredit na nákup bicyklov, elektrobicyklov a kolobežiek.


.

BM: Ustekana sobota