Víťazný pohár i Putovný pohár z 1. ročníka futbalového Sportika Cupu je vo vitríne TJ Družstevník Rybky. Ten putovný si svojou veľkosťou nič nezadá ani s pohárom pre víťaza Ligy majstrov.

A práve v priestoroch štadióna v Rybkách prebehlo žrebovanie štvrťfinálových dvojíc 2. ročníka Sportika Cupu. Štvrťfinálové súboje by sa mali odohrať už počas nastávajúceho víkendu,

V Kútoch sa bude hrať už v sobotu 12.6. o 17:30, v Oreskom a vo Smrdákoch v nedeľu 13.6. o 17:30.

V súťaži bude pokračovať už len 7 mužstiev, nakoľko Petrova Ves sa odhlásila. Žreb rozhodol, že Sobotište už má istotu semifinále.

Štvrťfinále i semifinále sa budú hrať 2 x 45 minút, v prípade remízy sa hneď budú kopať penalty. Až finálový zápas by sa v prípade remízy nadstavoval o 2 x 15 minút a ak by sa nerozhodlo nasledovali by penalty.