Futbalisti Radimova nezískali z dvoch posledne odohratých zápasov ani bod. Najskôr v Domaniži doplatili na slabú efektivitu, keď herne za domácimi vôbec nezaostávali. Ani predohrávku 17. kola v polovici tohto týždňa nezvládli, hoci domáci Boleráz hral od 20. min. oslabený o vylúčeného hráča.

Ilustračné foto 123rf.com

Nafta Gbely hrala obidva zápasy doma, no poradila si iba s poslednými Bánovcami. Druhý zápas s Trenčianskými Stankovcami tesne prehrala, keď nevyužili výhodu pokutového kopu.

4. liga SZ 7. kolo

Nafta Gbely Bánovce 4:0 (3:0), 7. L. Ravas, 10. D. Nemec, 15., 86. O. Bohun, r. Klabník – Černej, Proč. ŽK a ČK 0:0.

Gbely: P. Ravas – Veselský, Lánik, Neoveský, Bzdúšek, Bartal, L. Ravas, Palkovič, Mráz, Nemec, Bohun, tréner Adam Ambra.

Gbely privítali na svojom ihrisku posledné mužstvo tabuľky, ktoré nezískalo ešte ani bod, pričom má však k dobru dva zápasy. O svojom víťazstve rozhodli už po štvrťhodine hry, kedy sa strelecky presadili Lukáš Ravas, Domino Nemec a Ondro Bohun. Potom sa gólovo odmlčali a až štyri minúty pred koncom Bohun svojim druhým gólom uzavrel na konečných 4:0.

Domaniža Radimov 3:1 (1:0), 24., 63. K. Sádecký, 72. P. Cúg – 86. P. Tomašovič, r. Jančovič – Kováčik, Pavlovič.

Radimov: Riška – Urbánek, Šefčovič, Drápal, Vanek, Šebesta, Pukančík, Včelka, Mička, Božek, D. Frühauf, tréner Tomáš Miša.

Po prestávke ušla Domaniža Záhorákom až na trojgólový rozdiel, ktorý v zamom závere už len korigoval Paťo Tomašovič – 3:1.

Ďalšie výsledky: Boleráz – Vrbové 1:0, Prievidza – Horná Krupá 1:2, Trebatice – Kvašov 7:1, Hlohovec – Prečín 1:5, Ladce – Lehota 0:8, Piešťany – D. Vestenice 9:0, Trenč. Stankovce – J. Bohunice 0:0.

Macek Knihy.Zahori

Výsledky 17. kola: Nafta Gbely Trenč. Stankovce 1:2 (1:1), g. d. O. Bohun, penaltu nepremenil D. Nemec, ČK 1:0 (83. S. Lánik), Boleráz Radimov 3:0 (1:0), ČK 1:0 (20. A. Jedlička), Bánovce – Hlohovec 0:3, Horná Krupá – Lehota 1:4, Vrbové – Kvašov 1:0, Prečín – D. Vestenice 3:0, Ladce – Domaniža 3:0, Trebatice – Piešťany 1:3, Prievidza – J. Bohunice 0:6.

5.liga Juh 7. kolo
Dva góly v nadstavenom čase

Málokedy videná situácia sa prihodila v Brodskom, kedy po uplynutí 90. min. za stavu 1:3 začali diváci odchádzať zo štadióna a niektorí už ani nevideli góly Tomáša Daniela a Milana Ovečku, ktorými v nadstavenom čase vyrovnali na konečných 3:3.

V stredu však už Brodské nestačilo doma na Čenkovce, ktorého strelci nasúkali domácemu brankárovi Jánovi Kotvasovi poltucet gólov. Čestný úspech domácich zaznamenal za stavu 0:5 Milan Baláž.

Brodské – Jahodná 3:3 (0:0), 63. M. Bartal, 90. T. Daniel, 90. M. Ovečka – 70. G. Fekete, 82. R. Molnár, 84. A. Rácz, r. Pivarček – Bartko, Baláž.

Brodské: Kotvas – Hnát, Čermák, Sedláček, Štvrtecký, T. Daniel, Blaha, Ovečka, Baláž, Bartal, Malík, tréner Ladislav Libuša.

Po hodine hry bolo ešte 0:0, no potom sa diali veci. Domáci sa ujali vedenia Martinom Bartalom, no v priebehu nasledujúcej štvrťhodiny trikrát inkasovali a zdalo sa, že o všetky body prídu. V nadstavenom čase však Tomáš Daniel a Milan Ovečka zachránili aspoň bod – 3:3.

Predohrávka 17. kola: Brodské – Čenkovce 1:6 (0:3), g. d. M. Baláž.

.

Hádzaná: Záhoráci budú hrať skupinu o 5. – 8. miesto

V stredu 10. apríla odohrali hádzanári Záhoráci Stupava/Malacky domáci extraligový zápas s Považskou Bystricou. Išlo…