V  TIPOS Slovenskej hokejovej lige v 11. kole Skalica zdolala doma Dubnicu 4:1.

Vstup do zápasu Skaličanom nevyšiel ideálne, hostia premenili svoju početnú výhodu v presilovej hre už v 6. minúte zásluhou Olivera Ďuriša. Avšak Skaličania ihneď po góle zobrali zápas do svojej réžie. Hoci David Jaša v 12. minúte nepremenil samostatný nájazd, minútu po tom presnou trefou po prihrávkach Michala Šátka a Denisa Kadlečíka vyrovnal stav Skalice na 1:1.

V druhej tretine presilovú hru za držanie protihráča využil po nahrávkach Martina Hujsu a Daniela Štumpfa najproduktívnejší hráč ligy – Richard Nemec a dostal Skalicu do vedenia. Ku koncu druhej tretiny stav Skalice zvýšil Daniel Štumpf po nahrávkach Richarda Nemca a Martina Hujsu.

Na úvode tretej tretiny pripravili Patrik Janáč s Filipom Vidovičom ideálnu streleckú pozíciu pre Kristiána Včelku a v zápase domáciu viedli 4:1. Na záver zápasu vsietil gól nováčik skalickej kabíny – Bulat Galimov. Gól aj napriek tomu, že bol v bráne sa rozhodca rozhodol z neznámych dôvodov neuznať, a tak Skalica vyhrala nad Dubnicou 4:1.

HK iClinic Skalica – TSS Group Spartak Dubnica 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)

Góly: 15. Jaša (Šátek, Kadlečík), 27. Nemec (Hujsa, Štumpf), 38. Štumpf (Nemec, Hujsa), 43. Včelka (Janáč, Vidovič) – 6. Ďuriš (Tábi, Haščák). RozhodovalI: Čahoj – Nosek, Vyšný, strely: 43:36, vylúčení: 7:7 (navyše: Vidovič 5+DKZ za pästný súboj, hrubosť), presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0,

Skalica: Borák – Šmach, Kadlečík, Janík, Rapant, Vidovič, Hílek, Mizerák – Štumpf, Nemec, Hujsa – Šišolák, Jaša, Šátek – Kotzman, Včelka, Janáč – Kotvan, Kuba, Galimov.

Dubnica: Kristín – Mikuš, Meszároš, Dubeň, Martiška, Janík, Trška, Putala – Haščák, Ďuriš, Tábi – Vaňo, Ondruš, Sojčík – Maniaček, Hegyi, Andrisík – Kopáč