V sobotu 12. marca v hale na Kollárovej ulici privítali holíčski basketbalisti hráčov Trenčína. Už od prvých minút sa hral veľmi vyrovnaný basketbal čomu svedčí aj výsledok po prvej štvrtine 13:16 v prospech hostí.

MŠK BO Holíč – TJ štadión Trenčín 81:86 p.p. (33:32)

Body Trenčín:
Uhrin 25, Mrázik 19, Vavro 15, Zámečník 17, Kuchárek a Svedek 3, Durček a Nebus 2

V priebehu druhej štvrtiny sa podarilo domácim basketbalistom vyrovnať hru a po polčase svietilo na tabuly skóre 33:32 pre Holíčanov. Začiatok druhého polčasu sťažilo domácim situáciu niekoľko zbytočných strát, čo hostia potrestali a vybudovali si desaťbodové vedenie. Po timeoute domáceho trénera nasledovala 15bodová šnúra a päťbodové vedenie pre domácich. Poslednú štvrtinu začali lepšie hostia, ktorí vyrovnali a v posledných sekundách sa pokúsili o víťazný kôš, no neboli úspešní a tak nasledovalo už druhé predĺženie proti tomuto súperovi v prebiehajúcej sezóne. V prvom zápase boli úspešnejší Holíčania no tento krát už neboli tak úspešní keď zaznamenali len šesť bodov, čo na víťazstvo nestačilo a tak z víťazstva sa tešili basketbalisti z Trenčína v pomere 81:86.