Dňa 28.12.2009 a 29.12.2009 sa v telocvnični v ZŠ Sekule uskutočnil III. ročník Turnaja o pohár starostu obce. Okrem našich kolegov zo susedných klubov prišli aj kolegovia z rakúskeho Angernu a z Bratislavy a jej okolia.

Prvý hrací deň hrali mladší a starší žiaci a žiačky. Mladších žiakov sa nazbieralo 24. Najlepší bol napokon Filip Lukianov zo Stavoimpexu Holíč. Starších žiakov bolo o jedného menej, čiže 23. Túto kategóriu vyhral Mário Bartal, taktiež zo Stavoimpexu Holíč. Žiačok bolo 15 a najviac sa darilo Lucii Hotařovej z STO Sokol Skalica.

29.12.2009 pokračoval turnaj v týchto kategóriach : muži neregistrovaní ( 14 hráčov ), ženy ( 8 hráčok ), muži nad 40 rokov ( 14 hráčov ) a 5. – 7.liga registrvaní ( 35 hráčov ). Katégoriu muži neregistrovaní vyhral Stanislav Zich z Čáčova. V ženách bola najlepšia Janka Sedláčková z Karlovej Vsi. Kategóriu takzvaných veteránov, čiže mužov nad 40 rokov vyhral Miroslav Fronc z Veľkých Levár. A nakoniec tú hlavnú kategóriu registrovaných 5. – 7.liga vyhral Benedikt Vépy zo Stavoimpexu Holíč.

Všetkým víťazom gratulujeme a všetkým ostatným ďakujeme za účasť ! Dúfame, že sa uvidíme aj pri ďalších ročníkoch Turnaja o pohár starostu obce !

Článok je z oficiálnej stránky ŠK JÁŇAN Moravský Svätý Ján –  www.skjanan.sk !

Pridaj komentár

.
Toto je čítané
streetball chalange Malacky 2024 Mierové námestie

Malacky zažijú po rokoch veľký streetballový turnaj

Mesto Malacky sa v sobotu (29.6.) stane centrom pouličného basketbalu. Na novovybudovanom…

BM Záhada Vedy