Prinášame výsledky druhého kola jarnej časti sútaže V. ligy západ a Majstrovstiev oblasti Senica. Komentáre budú postupne uverejnené.

Dorast: TJ Slavoj Moravský Svätý Ján – Gbely 0:0
Naši dokázali držať s lídrom tabuľky krok. Hostia pozorne bránili A hrozili rýchlymi protiútokmi. Jeden im v prvej polke skoro vyšiel ale pre ofsajd gól neplatil. Potom sme mali šance i my, žiaľ všetky sme zahodili a v závere sme sa báli o výsledok. Remíza bola spravodlivá.

Muži: TJ Slavoj Moravský Svätý Ján – Borský Mikuláš 1:0 (0:0)
g.: Filip Salay

Vydreté víťazstvo našich. Hostia neprišli iba brániť a v prvej i druhej polke mali príležitosti , ale ich zahodili. Naši sa ujali vedenia peknou a prekvapivou strelou Filipa Salaya. Tesne pred polkou sa zranil Miloš Vávra, ale výsledok sa už nemenil. Po prestávke sme začali lepšie my, ale súperova brána bola pre nás zakliata. V závere Jaro Bolf zachytil spätnú prihrávku hostí, žiaľ jeho strela skončila na žrdi. V zápase nám citeľne chýbal vykartovaný Marek Emrich. Ak chceme uspieť o týždeň v Holiči, musíme podať rozhodne lepší výkon.


Zostava našich: Hajdin, Vávra, Vrábeľ, Ježek, Stupavský, Šúrek, Bolf Denis, Hrica, Chvál, Jaro Bolf, Filip Salay.
Striedali: Mračna, Tomáš Salay, Mach

Program
Dorast i muži hrajú v nedeľu v Holíči
Žiaci v nedeľu o 10.00 v Piešťanoch.

Komentár pripravil Peter Mračna predseda TJ Slavoj.

Dorast: Petrova Ves – FC Sekule

odložené

Muži: Hlboké – FC Sekule 0:0

Po nevydarenom úvodnom domácom zápase to s nami nevyzeralo dobre ani pred zápasom v Hlbokom, zo zdravotných a pracovných dôvodov vypadlo až 8 hráčov, ktorí normálne môžu hrať v základenej zostave, čiže žiadne veľké oči sme nemali.
Našťastie podobné problémy mal aj súper z Hlbokého, na oboch stranách sa tak predstavilo veľké množstvo dorastencov, čo sa odzrkadlilo aj na kvalite zápasu, ktorý bol prakticky bez šance na jednej či druhej strane.
Špekulovať nad tým, ako by to bolo hrať v plnej zostave proti prijateľnému súperovi je asi zbytočné, za bod sme radi.
Komentár pripravil Andrej Trajlínek.

Dorast:  Trebatice – Kúty 3:3 (1:2)

Muži: Trebatice – Kúty 6:0 (4:0)
Komentár pripravujeme.


.
Toto je čítané

V lesoch Senického okresu platí zákaz zakladania ohňa či fajčenia

V lesoch Senického okresu a v ich ochrannom pásme platí od piatkového…

HAŠŠO 6/2024