Basketbalisti MŠK BO Holíč sa predstavili pred domácimi divákmi v II lige Západ naposledy v prebiehajúcej sezóne proti mladému mužstvu B.S.C Bratislava 23.

Ak si chceli domáci basketbalisti zachovať šancu na účasť v záverečnom turnaj FINAL FOUR II ligy, matematika nepripúšťala nič iné, ako víťazstvo nad mladými basketbalistami z Bratislavy.

Svoj zámer začínali napĺňať už v prvej štvrtine, v ktorej využili výškovú prevahu a dominovali pod oboma košmi. Hostia sa snažili svojím pohybom a rýchlymi striedaniami udržať krok s domácimi basketbalistami no polčasový výsledok vyznel pre domácich v pomere 44 : 26.

Po polčasovej prestávke udržali obe mužstvá vysoké tempo hry a prítomných divákov potešili peknými akciami. Mladí basketbalisti z Bratislavy ukázali veľa z basketbalovej školy svojím výkonom nesklamali prítomných a svojho trénera napriek tomu si víťazstvo pripísali do tabuľky domáci basketbalisti.

MŠK BO Holíč – BS.C. Bratislava 23 99:68 (44:26)
Zostava a body Holíča: Hanusek 32, ,Kubinec, Pukančík 9, Mlynek 17, Jaborník 11, Došek 25, Chrenka, Mihaliska 5
Tréner: Ľ Marenčík
Asistent trénera: D. Snopko