Na pondelkovom (4.7.) aktíve ŠTK ObFZ Senica sa rozhodlo o rozdelení nového súťažného ročníka 2022/23. Prinášame prehľad všetkých súťaží.

Naše prvé informácie o rozdelení súťaží ObFZ Senica nedostali zelenú na Výkonnom výbore Západoslovenského futbalového zväzu v Nitre (28.6.)

Prinášame prehľad rozdelení súťaží, o ktorom sa rozhodlo v pondelok (5.7.) za účasti zástupcov futbalových klubov.

Po novom bude hrať Majstrovstvá oblasti VII.liga 11 mužstiev. TJ Družstevník Unín sa posunul do VIII. ligy.

VII. liga Felber – Majstrovstvá oblasti

FK Cerová
ŠK Petrova Ves
TJ Slavoj Moravský Svätý Ján
TJ Družstevník Popudinské Močidlany
FK Oreské
TJ Chvojničan Radošovce
TJ Družstevník Sobotište
TJ Slovan Dubovce
TJ Družstevník Lakšárska Nová Ves
OŠK Rohov
ŠFK Štefanov

 

VIII. liga bude mať 12 mužstiev a budú hrať systémom len doma a vonku.

VIII. liga Sportika

TJ Družstevník Smolinské
FC Sekule
TJ Družstevník Vrádište
FK Smrdáky
TJ Družstevník Letničie
TJ Družstevník Hradište pod Vrátnom
TJ Družstevník Senica, časť Kunov
FK Borský Svätý Jur
TJ Družstevník Koválov
TJ Družstevník Rovensko
TJ KERKO Šajdíkove Humence
TJ Družstevník Unín

 

Do poslednej okresnej súťaže sa vrátil FK Chropov a TJ Družstevník Prietrž.

IX. liga Sportika

TJ Kopaničiar Chvojnica
TJ Družstevník Bukovec
TJ Družstevník Dojč
TJ Družstevník Osuské
TJ Družstevník Trnovec
TJ Podbranč
FK Chropov
TJ Družstevník Prietrž

Predpokladané začiatky súťaží 2022/2023 (podliehajú schváleniu VV ObFZ):

  • Pohár ObFZ – Sportika cup: 30.-31. júl
  • Dospelí VII., VIII., IX. liga: 6.-7. august
  • Dorast, žiaci, prípravky – prispôsobené počtu prihlásených účastníkov: predpoklad 13.-14. august

VI. liga Západ – krajská súťaž ZsFZ

TJ Baník Brodské
FC Družstevník Rybky
FK TJ Kúty
TJ Slovan Šaštín – Stráže
TJ Iskra Holíč
OFK Mokrý Háj
TJ Družstevník Radimov
TJ Tatran Jablonica
ŠK Baník Čáry
TJ Sokol Borský Mikuláš
TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE
TJ Družstevník Hlboké
Telovýchovná jednota Kopčany
Spartak Myjava B

Trnavské Rádio Radosť počúvať