Po debutovom albume Múza, ktorý vyšiel v septembri 2021 nám LARA MORR prináša jej hudobnú  novinku s názvom  Offline. Atmosféra, vibe a chill, ktorým chrlí song od prvého tónu až do konca vás hodí do pohody a chytľavý refrén sa vám ihneď vryje pod kožu. Text, melódia a harmónia sú rukopisom LARY MORR, hudobnú produkciu má na starosti David Vostrý.

O tom, že LARA MORR je talentovaná mladá a kreatívna speváčka so sametovým charismatickým hlasom, ktorá si píše vlastné texty, melodické linky i harmónie, už vieme z predchádzajúcich singlov Poď so mnou tam, MúzaLetíme preč a jej debutového albumu Múza. Jej nová skladba Offline prináša nový hudobný prúd a totálnu pohodu, chytí vás a už nepustí. Choreografie sa chopila Nika Ladzianska.

Nathaniel Knizkaren 2023

 „Stále sa za niečím  ženieme, sme neustále na mobiloch, ktoré sa stali závislosťou a pritom zabúdame vnímať prítomnosť. Je občas potreba vypnúť a zresetovať hlavu, jednoducho byť Offline,“ opisuje pieseň speváčka Lara Morr.

O vizuálnu stránku videoklipu novinky Offline sa postarala talentovaná Albi. Styling by Tomas Hoang Khai.

LARA MORR

Vlastným menom Veronika Morávková, absolventka JAMU v Brne, je mladá talentovaná slovenská speváčka so sametovým charismatickým hlasom. Nedávno na seba upozornila svojím debutovým albumom Múza. Aktuálne pôsobí v pražských divadlách ako herečka a speváčka. Jej hudba sa nesie v štýle R´n´B, popu i jazzu. Píše si vlastné texty, melodické linky občas i harmonie a dokonca aj scenáre k videoklipom.


.

Trnavské rádio Tak akorát 2024