Dopravní policajti boli v utorok (16.8.), v skorých ranných hodinách, privolaní k zrážke 3 vozidiel, pri obci Popudinské Močidľany, v okrese Skalica.

foto Polícia SR

Podľa prvotných informácií išiel 21-ročný vodič na aute Škoda Octavia smerom na mesto Holíč. Neďaleko Popudinských Močidlian, z doposiaľ nezistených príčin, prešiel do protismeru, kde sa zrazil s oproti idúcim nákladným autom. Škodu po náraze vymrštilo za kamión, za ktorým išiel 44-ročný vodič na aute Ford Mondeo. Ten už nedokázal zareagovať a osobné vozidlá sa čelne zrazili. Pri nehode sa zranil vodič auta Ford, ktorého privolaná RZP previezla na ošetrenie do nemocnice. Policajti prítomnosť alkoholu, ani u jedného z vodičov, nepotvrdili.

Tulaj december 2023

Po nehode zostali na ceste a v poli 2 úplne zničené autá a poškodený ťahač s návesom. Celková škoda sa predbežne vyšplhala na 50 000 eur.

Policajti okolnosti a presné príčiny nehody naďalej vyšetrujú. Hlavný ťah medzi mestami Senica a Holíč bol, z dôvodu dokumentovania a odstraňovania následkov nehody, na viac ako hodinu úplne uzavretý.

Polícia vyzýva vodičov, aby jazdili opatrne a nepreceňovali svoje schopnosti.

Záhorí.sk informovala policajná hovorkyňa Zlatica Antalová


.

INAT Rezanie laserom