Basketbalisti MŠK BO Holíč privítali na domácej palubovke súpera z Partizánskeho, ktorí držali krok s domácimi hráčmi do stavu 7:7, od tohto okamihu začali dominovať Holíčania a postupne navyšovali rozdiel v skóre na polčasových 28 bodov.

Herné kvality domácich hráčov sa naplno prejavili v tretej štvrtine, keď dovolili hosťom zaznamenať jeden bod z premeneného trestného hodu a súperovo konto zaťažili dvadsiatimi siedmimi bodmi.

Pred záverečnou štvrtinou bolo otázkou či sa podarí domácim hráčom prelomiť sto bodovú hranicu a aké bude záverečné skóre. Pozitívom pre domácich je fakt, že o vysoké víťazstvo sa zaslúžili všetci hráči na súpiske MŠK BO Holíč.

MŠK BO Holíč – TJ Iskra Partizánske 109 : 40 (56:28)
Zostava a body Holíča: Mlynek 6, Hanusek 40, Burský 2, Kvoček 5, Mihaliska 17,Kubinec 14, Pukančík 11, Došek 3, Kovárik 11, Barančík.
Tréner: Ľ Marenčík

Basketbalisti Holíča v ďalšom domácom zápase dňa 10.12.2022 o 16.00 hodine privítajú v ŠH na Kollárovej ul. mladé mužstvo z Handlovej.