V dohrávanom zápase II. ligy mužov Západ privítali basketbalisti MŠK BO Holíč súpera z Ivanky pri Dunaji.

Domáci basketbalisti mali lepší vstup do zápasu, keď sa im podarilo odskočiť súperovi na rozdiel desiatich bodov a darilo sa im diktovať tempo hry čoho výsledkom bolo polčasový stav 45:23 pre Holíčanov.

V druhom polčase hostia s Ivanky po chybách v rozohrávke domáceho družstva a ,,tvrdých“ v pod košových súbojoch zdramatizovali zápas dotiahnutím sa na dvanásť bodový rozdiel.

Zrýchlením hry v závere zápasu dokázali Holíčania zlomiť odpor hostí a zvíťaziť dvadsaťsedem bodovým rozdielom.

MŠK BO Holíč – BK Klokani Ivanka p/Dunaji 87:60 (45:23)
Zostava a body Holíča: Snopko, Hanusek 32, Kubinec 10, Pukančík 11, Došek 7, Mihaliska, Kvoček, Burský, Jaborník 27.
Tréner: Ľ Marenčík