Francúzska situačná komédia o tom, čo sa môže stať, keď si muž chce užívať výhody ženáča, no do svadby sa mu príliš nechce.

Bernard je úspešný parížsky architekt, presvedčený odporca monogamie a zároveň náruživým fanúšikom letušiek. Udržiava spoločnú domácnosť s tromi snúbenicami súčasne – s Američankou Janet, Nemkou Judit a Francúzkou Jaqueline. Všetky sú letušky, no každá z inej leteckej spoločnosti, a preto si svoj milostný život usporiada presne podľa letového poriadku. Pod heslom zmena je život si užíva život plnými dúškami – dva dni v týždni vždy s inou zo svojich snúbeníc, ktoré samozrejme o existencii tých druhých nemajú tušenie. Všetko funguje priam ideálne.

Nathaniel Knizkaren 2023

Avšak iba do chvíle, keď v letovom poriadku nastanú zmeny – jedno lietadlo prilieta skôr, druhé musí odletieť neskôr a starostlivo plánovaný rozvrh aj záložné plány sa rúcajú ako domček z karát. Do toho všetkého sa k architektovi nasťahuje starý kamarát zo štúdií, Robert, a kolotoč bláznivých situácií sa môže začať.

Jedna z najúspešnejších francúzskych komédií, ktorá útočí na bránice divákov už viac ako päťdesiat rokov.

Réžia: Vlado Zetek
Úprava, výber hudby: Vlado Zetek
Asistent réžie: Zuzana Chrústová
Scéna: Tereza Langerová
Kostýmy: Tereza Langerová a kolektív
Zvuk: Peter Hegyi
Svetlo: Milan Kojs
Účinkujú: Oto Divinský, Róbert Hlaván, Marta Balúchová, Zuzana Chrústová, Romana Štipanitzová, Sabina Zetková, Miroslava Mihaličková, Kristína Vícenová, Renáta Biksadská, Eva Barteková-Šefčíková, Nikoleta Brunclíková, Martin Mašek, Samuel Uher
Dĺžka podujatia: 120 minút
Rok výroby: 2016
Dátum lokálnej premiéry: 18. november 2016


.

Je ok, ak nie si ok BSK