V stredu sa hral priemerný zápas. Zo Záhorskou bola vyrovnaná partia. Prvú veľkú príležitosť mal hosťujúci Grujbár, keď netrafil loptu a ani opustenú bránu.

Muži: Závod – Záhorská Ves 2:0 (1:0)
góly: 19, 86 Šíp (druhý z 11 m)
žlté karty. Brenkus, Uhrinec
Zostava: Vašek – Košický, Kováč, Chvátal (Duška), Brenkus – Andrla, Procháska Ján, Uhrinec, Drahoš – Procháska Jozef, Šíp

My sme išli do vedenia v 19. minúte, po autovom vhadzovaní sa v malom vápne presadil Šíp 1-0. Ďaľšiu možnosť hostí zmaril Vašek – reflexne zasiahol nouhou. Na našej strane dobrú príležitosť nevyužil Procháska Jozef.
Druhý polčas sa náznaky šancí striedali na jednej i druhej strane. Hostia hrozili najmä strelami spoza šesťnástky. Naše strely Drahoša, Pochásku Jána zostali nevyužité. V 86. minúte bol zápasníckym chvatom zvalený Procháska Jozef a Šíp pridal z pokutového kopu svoj druhý gól v zápase. 2-0. Do konca zápasu sa už nič nestalo.
V sezóne sme si pripísali 11 víťazstvo.a poskočili v tabuľke na pekné štvrté miesto.