V prvom jarnom zápase Osuské svojich fanúšikov proti Dojču nesklamalo.

ObFZ Senica MO 9. liga 12. kolo

Osuské – Dojč 3:1 (2:0)

Góly: 10. S. Olah (11), 31. I. Černek, 54. D. Králik – 90. R. Klena.

Rozh. Michalička, Bednár.

V prvom jarnom zápase Osuské svojich fanúšikov proti Dojču nesklamalo. Už v 10. min. bol v čistej šanci faulovaný domáci hráč a Samko Olah z pokutového kopu otvoril skóre – 1:0. Domáci aj naďalej zvierali svojho súpera a po polhodine hry zvýšil peknou prudkou strelou Ivan Černek na 2:0. Po prestávke prišiel na ihrisko Dalibor Králik, ktorý nastúpil po prvýkrát po dlhšom vážnejšom zranení a stačilo mu len 9 minút, aby sa presadil aj strelecky. V 54. min. zvýšil vedenie domácich na 3:0. Domácich trojgólový náskok upokojil a ďalšie góly už nepridali. Hostia svoju snahu korunovali v 90. min. čestným gólom R klenu 3:1. Zaslúžené víťazstvo domácich.

Záhorácke rádio 2024 01

Trnovec – Bukovec 8:1 (4:0)

Góly: 15. P. Pospíšil, 20., 38., 50. P. Chocholáček, 39., 78. R. Uher, 83. P. Sobota, 89. J. Brezina –  81. S. Nemec.

Rozh. Mráz, Daniš.

Súboj posledných dvoch mužstiev tabuľky. V prípade víťazstva by sa Bukovec bodovo dotiahol na Trnovec, no to bolo len v oblasti teórie. Domáci v priebehu piatich minút udreli dvakrát gólmi Pospíšila a Chocholáčka. Ten o chvíľu pridal aj tretí gól a na polčasových 4:0 zvýšil Rado Uher. Po prestávke obaja hráči pridali ešte po góle na 6:0 a až za tohto stavu hosťujúci Nemec dal čestný úspech na 6:1. Dielo skazy pre hostí dokonali v závere Sobota a Brezina – 8:1.

Chvojnica – Podbranč 3:2 (1:2)

Góly: P. Michalička, M. Kollár, M. Černek – A. Buček, vlastný.

Chropov – Prietrž odložili.

Ďalší program: 13. kolo 22.4. o 16 h Dojč – Chropov, Osuské – Chvojnica, Prietrž – Trnovec, Podbranč – Bukovec.

.

Futbal 4. liga: Gbely doma porazili Jaslovské Bohunice

Domáci sa od začiatku pustili s chuťou do súpera a najmä v úvodnej polhodinke si…