Zápas posledného 21. kola sa v Prietrži nedohral a tak o postupujúcom do 8. ligy ObFZ Senica bude musieť rozhodnúť Disciplinárna komisia ObFZ.

ilustračné foto

V 74. min. dali domáci gól, ktorým sa ujali vedenia na 2:1. Podľa hostí sa tak malo stať až po evidentnom prerušení hry, keď prestali hrať. Následne nastala strkanica a po nej rozhodca Kahúň ukončil zápas pre inzultáciu zo strany hostí. Tí sa cítia týmto rozhodnutím poškodení.

ObFZ Senica MO 9. liga 21. kolo

 

Prietrž – Podbranč 2:1 (1:1), nedohrané
Góly: 36. S. Jarábek, 74. P. Polakovič – 26. F. Kotlár.
Rozh. Kahúň, Húšek. ČK 0:1 (77. P. Pucheľ).
Domáci potrebovali nutne tri body, aby si udržali postupové 2. miesto. Hostia im to však neuľahčovali, ba práve naopak. V 26. min. sa gólom Fabiána Kotlára ujali vedenia – 0:1. O desať minút vyrovnali domáci po štandardke Stanom Jarábkom na 1:1. V spomínanej 74. min. dal gól domácich Peter Polakovič, po ktorom sa už v zápase nepokračovalo.

Plocha draka Knihy.Zahori

Dojč – Trnovec 6:3 (3:2)
Góly: 5., 65. R. Morávek, 15., 39. R. Búzek, 50. J. Ganzlmár, 89. M. Vanžura – 2., 28., 60. R. Uher.
Rozh. Thao, Daniš.
Ani vysoké víťazstvo už nepomohlo domácim preskočil svojho súpera v tabuľke. Hostí držal v nádeji autor hetriku Rado Uher, no bol v tomto smere osamotený. Dojč mal dvojgólových Ruda Morávka a Roba Búzeka, ku ktorým sa pridali aj Juraj Ganzlmár a Milan Vanžura.

Osuské – Chropov 3:0 kont., hostia zápas popredu vzdali.

Bukovec – Chvojnica 0:8 predohrali.


.
Toto je čítané

Futbal: Skalica vyhrala tretí zápas v rade

Futbalisti MFK Skalica zvíťazili na ihrisku MFK Zemplín Michalovce 3:1 v sobotňajšom…

BM: Ustekana sobota