,,Skladačka udalostí“, ktorá sa udiala začiatkom júna v obci Závod má rozuzlenie.

Neznámy páchateľ, ktorý rozbil vstupné dvere a následne sa dostal do vnútorných priestorov rodinného domu, z ktorých odcudzil trezor s jednou malokalibrovkou, dvomi guľovnicami, jednou brokovou kozlicou a jednou brokovou dvojkou, ktoré o niekoľko hodín položil pred vstupné dvere pohostinstva je už v rukách polície.

Macek Knihy.Zahori

V uplynulých dňoch policajti Okresného riaditeľstva PZ v Malackách spolu s príslušníkmi Pohotovostného policajného útvaru Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave naplánovali a zrealizovali policajnú akciu ,,TREZOR“.

  • Počas nej došlo k zadržaniu dvoch podozrivých osôb, vykonaniu domovej prehliadky a nájdeniu odcudzeného trezora v potoku.
  • V rámci domovej prehliadky bola okrem iných vecí zaistená i dlhá guľová strelná zbraň, zelená sušina, finančná hotovosť a veci pochádzajúce z trestnej činnosti.

Po tom čo príslušníci bratislavskej PPÚ obmedzili na osobnej slobode 42-ročného Mariána a jeho priateľku, začal menovaný spolupracovať. Vyšetrovateľ mu na základe zistených skutočností vzniesol obvinenie pre úmyselný prečin porušovania domovej slobody v súbehu s prečinom krádeže.


.

BM: Ustekana sobota