Štvrtý ročník charitatívneho podujatia “Na kolesách proti rakovine” v Senici sa tešil obrovskej podpore. Viac ako 300 ľudí sa zúčastnilo spoločnej cyklojazdy a mnoho ďalších prispevalo nákupom suvenírov či tomboly. Vďaka tomu sa podarilo vyzbierať neuveriteľných 2464,75 eur, ktoré pôjdu na podporu o. z. Deťom s rakovinou.

Mnoho známych tvárí ako Erik Michálek, Bibiana Ondrejková, Vratko Sirági a ďalší prišli podporiť túto skvelú kauzu. “Som rád, že máme v Senici podujatie, ktoré spája ľudí s chuťou podporiť dobrú vec,” uviedol zástupca primátora Filip Lackovič.

Trnavské rádio Tak akorát 2024

Nie len cyklojazda, ale aj expozícia občianskeho združenia NIE RAKOVINE zdôrazňovala dôležitosť prevencie nádorových ochorení. Patrik Herman, jeden z účastníkov, vyzdvihol na sociálnych sieťach neuveriteľný záujem ľudí o expozíciu a podujatie ako také.

Podujatie pripravilo Mesto Senica s podporou mnohých sponzorov a partnerov. Jeho súčasťou boli aj dôležité informácie od pacientskej organizácie NIE RAKOVINE a neziskovej organizácie Deťom s rakovinou.


.
Toto je čítané

Squash: Skalickí Barbari víťazmi základnej časti 2. ligy

Posledné kolo 2. squashovej ligy sa konalo v Skalici. Barbari si počas…

BM: Ustekana sobota