Všetky body v 3. kole 9. ligy brali hostia. Najvyrovnanejší zápas sa hral už v sobotu v Podbranči, kde víťazný gól dalo Osuské v samom závere zápasu.

Nováčikovi z Čáčova pokazil hodové oslavy Chropov a v jeho drese jediný hráč. Oliver Černek prekonal domáceho brankára Mareka Bartoňa sedemkrát, keď svoj gólostroj začal už v 4. min. premenením pokutového kopu po faule na seba.

ObFZ Senica MO 9. liga 3. kolo

Podbranč – Osuské 2:3 (0:1)
47. V. Šefčík (11), 70. J. Mila – 12., 58., 85 (11) J. Peterka, rozh. Vlk, Škrinár.

Osuské v zápase neustále vyhrávalo a pripravilo Podbranču prvú prehru v sezóne, dokonca na jeho domácom ihrisku. Výraznou mierou sa o to hetrikom postaral Jozef Peterka. Podbranč po jeho dvoch góloch zakaždým vyrovnal, no keď v 85. min. dal z penalty na 2:3, domácim už veľa času na vyrovnanie neostalo.

Dojč – Trnovec 0:3 (0:0)
66. vlastný (J. Ganzlmár), 68. R. Uher, 80. P. Neuročný, rozh. Obcovič, Daniš.

Vyše hodiny držal Dojč bezgólový stav, no v 66. min. si dal nešťastný vlastný gól Juraj Ganzlmár na 0:1. Keď už o dve minúty zvýšil Rado Uher na 0:2, bolo rozhodnuté. Na konečných 0:3 upravil Peter Neuročný.

Čáčov – Chropov 0:8 (0:5)
Oliver Černek 7 (2 z 11), Ľ. Klein, rozh. Tomka.

Foto zo zápasu Kunov - Hradište 0:2.
Foto zo zápasu Čáčov – Chropov.

Stretnutie začalo minútou ticha za zomrelého bývalého funkcionára klubu Karola Vajdu. Domácim „pokazil“ hody jediný hráč Chropova. Oliver Černek dal nielen 7 gólov svojho mužstva, ale na ten ôsmy Kleinovi aj nezištne prihral.

TJ Dojč 3 0 0 3 2:12 0

Ďalší program – 3. kolo sobota 26.8. o 16.30 hod. Osuské – Dojč, nedeľa 27.8. o 16.30 hod. Borský Sv. Jur – Podbranč, Čáčov – Trnovec, voľno – Chropov.

.

Hokejbal: Po prvých dvoch zápasoch je stav semifinálovej série Skalica – Považská Bystrica vyrovnaný

Počas uplynulého víkendu (27. – 28.4.) sa začali semifinálové série hokejbalovej extraligy.…