ObFZ Senica MO 9. liga 4. kolo.

Ilustračné foto: envato elements, LightFieldStudios

Osuské – Dojč 5:3 (1:1)
12., 47. O. Muravskyj, 62., 81., J. Knobloch, 90. J. Peterka – 22., 54. R. Daniel, 68. R. Morávek, rozh. Tubl, Tomka.

Vysoký favorit sa s posledným mužstvom trápil až do 70.minúty. Po prvom polčase bol nerozhodný stav 1:1. Na druhý gól ukrajinského legionára Muravského zo 47. min. našiel odpoveď rovnako dvojgólový René Daniel – 2:2. Hostia po góle Knoblocha ešte vyrovnali Morávkom na 3:3, no v závere už triafali len domáci. Knobloch a Peterka zaistili výhru 5:3.

Borský Sv. Jur – Podbranč 3:2 (1:2)
42. K. Šarközi, 50., 58. M. Daniel – 1. F. Kotlár, 31. V. Šefčík, rozh. Hušek.

Domáci po úvodnej polhodinke zápasu prehrávali už 0:2, keď sa strelecky presadili Kotlár a Šefčík. Do prestávky ešte znížil Šarközi a po prestávke dvomi gólmi v priebehu osem minút Daniel otočiť skóre v prospech domáceho mužstva, ktoré sa tak po vyše roku tešilo z víťazstva.

Čáčov – Trnovec 1:4 (1:2)
45. D. Miča – 16. R. Uher, 19. A. Štepanovský, 54. V. Válka, 90. P. Pospíšil, rozh. Duffek, Daniš.

Nováčik z Čáčova prehral už druhý domáci zápas v rade. Po 0:8 z Chropovom si tri body odviezli aj futbalisti z Trnovca. Po dvoch rýchlych góloch hostí iskierku nádeje rozdúchal Dárius Miča, no rýchlo ju uhasil tretím gólom Válka.

voľno – Chropov.

Ďalší program – 5. kolo sobota 2.9. o 14 h Podbranč – Chropov, nedeľa 3.9. o 16 h Trnovec – Osuské, Dojč – Bor. Sv. Jur, voľno – Čáčov.