Líder z Chropova vyhral bez problémov, aj keď sa čakalo jeho vyššie a presvedčivejšie víťazstvo v zápase s posledným Dojčom.

Ilustračné foto: envato elements, LightFieldStudios

Mužstvo Čáčova po vysokých domácich prehrách s Chropovom a Trnovcom v týždni voľna zrejme nabralo sily a vysoko zdolalo favorizované Osuské. Jurania po víťazstvách s Podbrančom a v Dojči sa hotovali vyhrať aj do tretice, no plány im prekazili hráči Trnovca.

ObFZ Senica MO 9. liga 6. kolo

Chropov – Dojč 3:0 (2:0), 14. O. Orth, 23. Ľ. Klein, 66. O. Černel, rozh. Vlk.

Súboj prvého s posledným dopadol podľa očakávania. Výška prehry je pre hostí ešte prijateľná.

Bor. Sv. Jur – Trnovec 1:3 (1:1), 41. Z. Daniel – 40., 47. R. Uher, 51. P. Sobota, rozh. Blaha.

Súboj o 2. miesto v tabuľke nevyšiel domácim podľa očakávania. Po nerozhodnom polčase dostali hneď po prestávke dva rýchle góly, čo rozhodlo. Všetky 4 góly padli v rozmedzí desiatich minút.

Čáčov –  Osuské 6:1 (4:0), 1. R. Vilček, 5. M. Kňazovič, 13. M. Morávek, 45. Z. Šmida, 83. R. Kadlic, 90. I. Šarközy – 90. S. Olah, rozh. Michalička.

V 13. min. vyhrávali domáci už 3:0 a bolo vlastne rozhodnuté. Čestný úspech hostí dal v nadstavenom čase Samo Olah.

voľno – Podbranč.

Ďalší program – 7. kolo 16.9. o 15 h Podbranč – Čáčov, Osuské – Borský Sv. Jur, nedeľa 17.9. o 15 h Trnovec – Chropov. voľno – Dojč.