V 9. kole vyhrávali favoriti, no všetci do jedného inkasovali ako prví a skóre museli vo svoj prospech otáčať. Líder z Chropova si v súboji s Juranmi „vydýchol“ až po štyroch góloch v poslednej štvrťhodine

ilustračné foto

ObFZ Senica MO 9. liga 9. kolo

Podbranč – Trnovec 3:1 (0:0), 52. F. Kotlár, 71., 78. J. Mila – 49. M. Skladan, rozh. Duffek, Škrinár.

Súboj o 2.miesto v tabuľke zvládli lepšie domáci futbalisti a o skóre predbehli svojho súpera. Po bezgólovom prvom polčase sa hneď po prestávke ujali hostia vedenia Skladanom, no už o tri minúty Kotlár vyrovnal a vzávere dvomi gólmi strhol víťazstvo na stranu domácich Ján Mila.

Dojč – Čáčov 1:3 (0:0), 56. R. Búzek – 60. vlastný (L. Vaškovič), 73., 80. M. Morávek, rozh. Hušek.

Po bezgólovom prvom polčase vstúpil do druhého lepšie Dojč a gólom Roba Búzka sa ujal vedenia – 1:0. Ani to mu však nepomohlo na ceste za prvými bodmi v súťaži. Hosťom pomohol k vyrovnaniu vlastným gólom Vaškovič a v závere dvomi gólmi rozhodol Marek Morávek o víťazstve hostí – 1:3.

Chropov – Borský Sv. Jur 6:1 (2:1), 33., 76. O. Orth, 45. O. Černek, 80. Ľ. Klein, 83., 89. O. Stúpal – 7. K. Šarközi, rozh. Blaha.

Očakávalo sa vysoké víťazstvo favorita, no toto je pre hostí krutý výsledok. Jurania sa ujali vedenia už v 7. min. Šarközim a svoje vedenie držali až do záveru prvého polčasu. Chropov otočil skóre po góloch Ortha a Černeka v nadstavenom čase prvého polčasu. Hostia statočne odolávali, no v závere im došli sily a poslednej štvrťhodinky ešte štyrikrát inkasovali.

voľno – Osuské.

Ďalší program – 10. kolo sobota 7.10. o 14.30 hod. Osuské – Podbranč, nedeľa 8.10. o 14.30 h Trnovec – Dojč, Chropov – Čáčov, voľno – Bor. Sv. Jur.