Najnovší videoklip je pokračovaním Dennyho prévho CD. Denny pokračuje v pravidelnom vydávaní videosinglov a po úspešnom videoklipe so spevákom Elpe-m s názvom skladby „Hlavu hore“ vydáva pieseň Keď tu nie si.

Skladba  s názvom „Keď tu nie si“ je už druhá v poradí a je veľký predpoklad, že sa bude jednať o sériu videoklipov, kde kľúčovou témou je partnerský vzťah.

“Nikdy som si nemyslel, že budem trpieť nespavosťou a vzťah ma takto položí na kolená. Zvažoval som aj návštevu odborníkov a lieky. A potom príde ona a ty si uvedomíš, že sa rozchod udiať musel, aby si sa niečo nové naučil a následne zužitkoval pre ďalšiu etapu života. Keď sa jedny dvere zavrú, nové sa otvoria. Učiteľ je všade, keď je žiak pripravený ako sa hovorí, ale že sa mi späť ozve bývalá som ozaj nečkal. Keby funguje komunikácia mohlo to byť dnes úplne inak. Každopádne v žiadnom prípade by som nemenil. Komunikácia je základ,” hovorí Denny.

Pesnička Keď tu nie si 2 je súčasťou nového projektu s názvom #Roknula, ktorý Denny Veselý vydal v máji tohto roku. Obsahuje 8 singlov a okrem Elpeho sa na featuringu objavila aj talentovaná speváčka FEJBS či detský zbor EryaVoice, alebo známy slovenský producent Specialbeatz.


.
Toto je čítané

Pestovanie a predaj zeleniny má v Zohore bohatú históriu

Klimatické i pôdne danosti v obci Zohor vytvorili už v dávnejších dobách vhodné podmienky na…

BM: Ustekana sobota