Súboj posledného s prvým v Rohove priniesol dve jubileá. Domáci si v ňom pripísali jubilejnú desiatu prehru v rade a Štefanov pre zmenu desiatku výhru a s veľkým predstihom už oslavovali jesenný titul.

Kunov – Koválov

ObFZ Senica MO 7. liga 10. kolo

Oreské – Baník Čáry 6:1 (2:1), 23. (11), 71., 78. L. Pavlačka, 26., 46. Ľ. Ligás, 80. M. Baláž – 15. D. Kollár (11), rozh. Kahúň, Šturdík.

Orešania vyprevadili Čáry s hodovou nádielkou, ale výsledok je pre hostí krutý lebo predviedli dobrý výkon a boli futbalový. Dokonca sa ujali vedenia, keď za ruku premenil penaltu Denis Kollár – 0:1. Vyrovnanie prišlo tiež z penalty, sám faulovaný Lukáš Pavlačka vyrovnal na 1:1. Priamy kop Ligása a šance Pavlačku zlikvidoval brankár hostí Kadlic, no na umiestnenú strelu Ľuba Ligása už nestačil – 2:1. Úvod druhého polčasu vyšiel domácim, keď už v 46. min. opäť Ligás zvýšil na 3:1. Po štvrtom góle Pavlačku zahrával Kollár svoju druhú penaltu, no tentoraz vyhral súboj brankár Štefka. O chvíľu uzavrel svoj hetrik Pavlačka a skóre zápasu uzavrel kapitán Miro Baláž – 6:1.

Lakš. N. Ves – Š. Humence 1:1 (0:0), 57. A. Vrablic – 84. J. Burian, rozh. Vlk, Matúš, Tomka.

V sobotňajšom zápase museli diváci čakať na prvý gól takmer hodinu hry. V 57. min. prekonal obranu súpera a Rafaju v bráne Adam Vrablic – 1:0. Hostia však ťahajú skvelú sériu a tú dokázali v Lakšároch predĺžiť, keď v 84. min. strelil ich vyrovnávajúci gól Jozef Burian – 1:1.

Rohov – Štefanov 0:1 (0:1), 16. M. Macánek, rozh. Kahúň, Štora, Otočka. ČK 1:0 (69. J. Ďurica).

Favorit sa ujal vedenia už v 16. min. gólom Martina Macánka a aj naďalej mal hru vo svojej moci. Ďalšie príležitosti však nedokázal využiť. Snažili sa aj domáci, no keď v 69. min. videl Ďurica ČK, ich nádeje na zvrat v zápase sa v skutočnosti rovnali nule.

Mor. Sv. Ján – TJ Unín 3:0 (0:0), 50., 56., 62. K. Bolf, rozh. Vlk, Tubl.

Jáňania majú našťastie Kevina Bolfa, ktorý keď je treba, obuje si strelecké kopačky. Z doterajších 20 gólov svojho mužstva ich sám nastrieľal 14. Po bezgólovom polčase v priebehu 7 minút zaznamenal hetrik (už tretí v jesennej časti) a výrazne dopomohol k víťazstvu 3:0.

Cerová – Radošovce 2:1 (0:0), 55. T. Královič, 63. O. Ilčík – 85. P. Kubina, rozh. Otočka, Hušek.

Cerová je na domácom trávniku silná, no tentoraz sa s Radošovcami riadne vytrápila, keď sa jej strelci dlho nedokázali presadiť. Až po prestávke otvoril v 55. min. skóre najlepší strelec súťaže Timo Královič (už jeho 17. gól) a v 63. min. zvýšil Ondrej Ilčík na 2:0. Zdalo sa byť rozhodnuté, no hostia to nezabalili a v 85. min. strelil kontaktný gól Peter Kubina – 2:1. Záver zápasu si už domáci postrážili a stále sú v hre o 2. miesto tabuľky.

Petrova Ves – Sobotište 4:1 (1:0), 19., 62. (11), 69., 83. Martin Mihálik – 90. M. Tomeček, rozh. Tomka, Duffek.

Bol to zápas Martina Mihálika, ktorý si robil na trávniku doslova čo len chcel. V 19. min. otvoril skóre zápasu a výsledkom 1:0 skončíl aj prvý polčas. Po hodine hry premenil penaltu na 2:0 a postupne pridal z hry ďalšie dva góly – 4:0. Hostia pôsobili beznádejne, no v poslednej minúte sa dočkali aspoň čestného gólu, ktorý dal Miro Tomeček 4:1.