V zápase Trnovec – Čáčov sa bojovalo o 2. miesto v tabuľke. Keďže zápas neurčil víťaza, ich remízu využili futbalisti Podbranču, ktorí po vysokým víťazstvom s Borským Jurom obidvoch „kohútov“ predbehli a posunuli sa v tabuľke hneď za lídra tabuľky z Chropova.

Ilustračné foto: envato elements, LightFieldStudios

ObFZ Senica MO 9. liga 11. kolo

Podbranč – Bor. Sv. Jur 6:2 (3:2)
2. P. Kadlečík, 5., 9. F. Kotlár, 54. A. Miča, 56. V. Šefčík, 84. J. Palkovič – 14. M. Daniel, 30. K. Šarközi, rozh. Obcovič, Michalička.

Za 9 minút vyhrávali domáci 3:0 po góle Kadlečíka a dvoch Kotlára. Hostia po polhodine hry ožili, keď znížili gólmi Daniela a Šarköziho na 3:2. Lenže po prestávke v priebehu dvoch minút dostali ďalšie dva góly, čo ich definitívne položilo.

Záhorácke rádio 2024 01

Dojč – Osuské 3:3 (1:1)
27. (11), 47. R. Búzek, 73. R. Daniel – 36. Ľ. Danihel, 76. S. Olah (11), 79. vlastný (J. Ganzlmar), rozh. Hušek, Daniš.

Dojču sa zbieranie bodov zapáčilo, keď bodoval už v druhom zápase v rade. A to ešte štvrťhodinku pred koncom vyhrával 3:1. Samo Olah však z penalty znížil a o deľbu bodov sa „vlastencom“ postaral Juraj Ganzlmár – 3:3.

Trnovec – Čáčov 1:1 (1:0)
15. R. Uher – 55. M. Daniel, rozh. Polakovič, Bednár.

Bol to zápas o 2. miesto v tabuľke, ktorý však víťaza nespoznal a tak situáciu využil Podbranč, ktorý obidvoch súperov predbehol. Trnovec sa ujal vedenia gólom Rada Uhra po štvrťhodine hry, no vedenie si neudržal, keďže nevyužil niekoľko dobrých príležitostí na navýšenie svojho vedenia. Po prestávke ho za to potrestal v 55. min. vyrovnávajúcim gólom Mišo Daniel – 1:1.