Nastáva adventný čas, ktorý ponúka možnosť spomaliť. Príďte aj vy spomaliť na dobročinný jogový workshop už tento piatok 1.12. od 17:00 do 20:00 do centra Šanca pre deti v Malackách na Jesenského ulici. Tento workshop je dobročinný a jeho výťažok poputuje na ďalší rozvoj centra, ktoré sa venuje deťom aj dospelým so špeciálnymi potrebami.

foto Yoga House Bratislava

Tento workshop vám možno dá odpovede na mnohé otázky.

  • Trávite veľa času v práci, starostlivosťou o druhých a na seba už nezostáva takmer žiadny čas?
  • Bolieva vás telo, hlava, mávate problémy so spánkom či s trávením?
  • Máte podozrenie, že za to môže nedostatok pohybu alebo naopak veľká jednostranná fyzická námaha, málo spánku, nadmiera stresu a život v jednom kolobehu?

Na tomto workshope si predstavíme jogu ako celistvý prístup k telu a mysli. Povieme si ako nám dokáže pomôcť na fyzickej a tiež na mentálnej a emočnej rovine.

Malavké pohľady Knihy.Zahori

Sedavý spôsob života, nedostatok pohybu alebo jednotvárny pohyb a stres, ktoré môžu viesť k bolestiam, nespavosti, problémom s trávením a celkovou nepohodou a omnoho viac, dokážeme pravidelnou praxou jogy upraviť a dostať sa do väčšej rovnováhy.

  • Počas 3 hodín si povieme o joge ako takej, predstavíme si jej účinky na telo a myseľ a samozrejme, si ju vyskúšame v praxi.
  • Lekcia jogy bude zameraná na harmonizáciu nervovej sústavy cez pohyb, dych, relaxáciu a všímavosť.
  • Náročnosť bude mierna až stredná – workshop je vhodný aj pre úplných začiatočníkov.
  • Workshopom vás prevedie skúsená lektorka Eva Mamrillová. Jogu učí od roku 2016 a špecializuje sa hlavne na individuálnu prácu s ľuďmi a ich konkrétne potreby a možnosti. Pôsobí v Bratislave a učí aj otvorené lekcie a workshopy v obľúbenom jogovom centre v Bratislave, Yoga House.

Online sa na workshop registrujete na tomto odkaze. Podujatie nájdete aj na Facebooku.

Ak by ste mali akékoľvek otázky o vhodnosti workshopu pre vás, neváhajte sa ozvať priamo lektorke na 0910 331 364 alebo emamrillova@gmail.com, rada vám zodpovie vaše otázky.


.

Trnavské rádio Tak akorát 2024