V nedeľu (10.3.) sa v Kolárove konalo 1. kolo turnaja judo prípraviek, na ktorom sa zúčastnilo 226 pretekárov z 19 klubov. JUDO-club TJ Strojár Malacky a krúžok JUDO pri CVČ Malacky reprezentovalo 22 bojovníkov. Pre väčšinu z nich to bola premiéra na súťažnom tatami. Informuje o tom trénerka Soňa Zajacová Kunšteková.

“Zápasy boli krásne, bolo sa na čo pozerať. Niektoré boli tesné, iné jasné hneď od začiatku. Naši nováčikovia sa nezľakli a bojovali zo všetkých síl. Odvážne sa postavili na tatami a svojich súperov potrápili. Niektorým k víťazstvu chýbal ozaj vlások,” hodnotí pôsobenie svojich zverencov na turnaji Kunšteková.

Macek Knihy.Zahori

S medailami domov odchádzali:

• 1.miesto: Nela Havlíková, Teodor Valach, Michaela Blaškovičová, Laura Novotová, Anita Šefčíková
  • 2.miesto: Oliver Zajac, Stanislav Matlovič, Adam Kovár, Filip Kovár, Laura Lančaričová, Tomáš Chrenko, Matúš Šimuna
  • 3.miesto: Damián Zajac, Damián Brichta, Leo Brichta, Nina Havlíková, Ema Havlíková, Viktor Pír, Ondrej Hoľko, Matúš Ben Horváth, Lara Samková, Oliver Valla

“Vďaka snahe našich detí sme sa spomedzi 19 zúčastnených klubov umiestnili predbežne na 8. mieste,” dodáva Kunšteková.

.

Futbal: Trenčania ukončili skalickú sériu bez prehry

Futbalisti AS Trenčín zvíťazili v sobotnom zápase 7. kola nadstavbovej časti Niké…