Dnes (28.3.) večer sa v Malackách v Loop Clube uskutoční párty, ktorá vás vtiahne do sveta elektronickej hudby a tanca. Rave Vision prichádza s víziou spájania energie, rytmu a zábavy do jedinečného hudobného zážitku, ktorý si určite nechcete nechať ujsť.

Tí, ktorí túžia po rozmanitosti elektronickej hudby, budú určite potešení, pretože na Rave Vision prídu DJ, ktorí majú v rukáve zvuky žánrov house, drum and bass (dnb) a techno. Od zvukov pulzujúcich beatov house, cez energické rytmy dnb až po melódie techna, bude hudobný výber rozmanitý a pestrý, aby oslovil každého návštevníka.

Atmosféra Loop Clubu v Malackách je vždy nabudená energiou a nadšením, čo z neho robí obľúbené miesto medzi záhorákmi, ktorí majú radi zábavu.

Rave Vision sľubuje nezabudnuteľnú noc plnú tanca, hudby a zábavy. Je to príležitosť stretnúť sa s priateľmi, spoznať nových ľudí a vytvoriť spomienky, ktoré budete nosiť so sebou ešte dlho po skončení párty. Bez ohľadu na to, či ste nadšený tanečník alebo len milovník dobrej hudby, Rave Vision má niečo pre všetkých.

 

 

 


.
Toto je čítané

Ako skupina priateľov oživila tradíciu ochotníckeho divadla v Borskom Mikuláši

Divadlo na Búroch má bohatú tradíciu. V minulosti v ňom pôsobili ochotníci,…

BM: Ustekana sobota