Futbalisti Nafty sklamali svojich fanúšikov, keď z ihriska posledných Trebatíc si nepriviezli ani jediný bodík. Naopak, domácim „šibačkové“ tri body pomohli odlepiť sa z posledného miesta.

Ilustračné foto: envato elements, LightFieldStudios

ZsFZ MR Hummel 4. liga 19. kolo

TREBATICE – NAFTA GBELY 2:0 (1:0)
Góly: 18. L. Zolvík, 90. M. Blaško.
Pred 100 div. rozh. Kubica, Juhás, Pavlovič. ŽK 2:3 (Smolinský, Kos, Caltík).
Gbely: P. Pavas – S. Kos, O. Neoveský, D. Caltík, M. Žáček, R. Kleiber, T. Knap (59. N. Mihál), M. Horváth(71. T. Bartal), D. Smolinský, D. Nemec, A. Záhon, tréner Adam Ambra.

Záhoráci cestovali na ihrisko posledných Trebatíc s jasným úmyslom naplno bodovať. Síce mali častejšie loptu pod kontrolou, no prekonať obranu domácich sa im nedarilo. Navyše už v 18. min. inkasovali, keď vedúci gól Trebatíc dal Zolvík – 1:0. Tak skončil aj prvý polčas. Po prestávke snaha o vyrovnanie úspech nepriniesla. V zúfalom nápore domáci do otvorenej obrany hostí dali v nadstavenom čase poistný gól Blaškom na 2:0.

Pálfyovci Knihy.Zahori

Ďalšie výsledky 19. kola: Hurbanovo – Pata 1:3, Led. Rovne – Kozárovce 2:1, Nové Zámky – Trenč. Stankovce 3:1, Levice – Gabčíkovo 2:0, Trstice – FC ViOn B 2:1, J. Bohunice – Prievidza 0:1, Imeľ – Boleráz 4:0.

Ďalší program: 20. kolo nedeľa 7.4. o 15.30 hod. Nafta Gbely – Hurbanovo.