Aktualizované (28.4.) → V bytovom dome v Rohožníku v okrese Malacky nahlásili bodné poranenia u viacerých osôb. Jeden muž je mŕtvy. Zranenú ženu a maloletých pacientov transportovali do nemocnice. Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby (OSZZS) SR o tom informovalo na sociálnej sieti.

Krátko po  6:00 našla polícia v jednom z bytov na Školskom námestí zranenú ženu a telo muža bez známok života.

“Prípad si na mieste prevzal vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave, ktorý v tejto súvislosti začal trestnej stíhanie vo veci obzvlášť závažného zločinu vraždy a trestné stíhanie vo veci úmyselného prečinu ublíženia na zdraví,” informovala policvajná hovorkyňa Jana Šimúnková.


pôvodná správa 27.4.

“OSZZS SR vyslalo ambulancie rýchlej lekárskej pomoci a rýchlej zdravotnej pomoci do bytového domu v okrese Malacky odkiaľ boli nahlásené bodné poranenia u viacerých osôb. Po príchode na miesto udalosti lekár musel konštatovať úmrtie u muža,” priblížili záchranári.

Macek Knihy.Zahori

Policajti bratislavskej krajskej kriminálky v súčasnosti preverujú okolnosti nálezu tela muža a zranenej ženy v jednom z bytov na Školskom námestí v Rohožníku. “Bližšie informácie poskytneme, keď to situácia vo vyšetrovaní umožní,” uviedla polícia na sociálnej sieti.


.
Toto je čítané

Most medzi Malackami a Pernekom sa rekonštruuje

Vodiči musia od štvrtka (30.5.) zvýšiť pozornosť pri prejazde úsekom, kde sa…

20 rokov