Výstavba novej športovej haly pri Strednej odbornej škole (SOŠ) podnikania v remeslách a službách v Senici by mala byť ukončená na jeseň tohto roka. Informoval o tom predseda kraja Jozef Viskupič.

foto TTSK

Celková investícia dosiahne takmer 1,9 milióna eur. Trnavský samosprávny kraj ako zriaďovateľ školy získal na realizáciu projektu príspevok vo výške 930 000 eur z Fondu na podporu športu, informoval predseda kraja Jozef Viskupič.

Trnavské rádio Tak akorát 2024

Nová športová hala bude pozostávať z dvoch navzájom prepojených budov. V hale sa po dokončení bude nachádzať basketbalové, volejbalové aj tenisové ihrisko s vodoodolnou a pružnou podlahou, ktorá je šetrná ku kĺbom športovcov.

Aktuálne bola postavená oceľová konštrukcia haly, pripravuje sa montáž opláštenia oceľovej konštrukcie. Vymurovaná je už druhá budova, na ktorej sa pripravuje tepelná izolácia, zastrešenie a realizujú sa aj vodoinštalačné a elektroinštalačné práce. Na streche telocvične budú umiestnené fotovoltické panely, ktoré zabezpečia nižšiu energetickú náročnosť budovy.


.
Toto je čítané

Záhorí.sk prináša správy z vašej ulice už 20 rokov

Všetko začalo 19. mája 2004 prvým postom na blogovacej platforme Blogger. Prvé…

BM Salon EV