Policajti zasahovali vo štvrtok (8. 8.) ráno pri dopravnej nehode na výjazde z obce Petrova Ves v okrese Skalica, smerom na mesto Šaštín-Stráže. Trnavská krajská polícia o tom informovala na sociálnej sieti.

foto Polícia SR

Vodič športového vozidla Chevrolette Corvette narazil do dopravného značenia a nakoniec skončil v strome. Prevezený bol na ošetrenie do nemocnice.

„Päťdesiatšesťročný vodič pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam a stavu vozovky, a prešiel cez protismer vľavo mimo cesty. Potom narazil do dopravného značenia a nakoniec skončil v strome,“ priblížili policajti.

Alkohol pri dychovej skúške nebol zistený. Škoda na športovom aute dosiahla približne 15 000 eur. Policajti nehodu riešia ako priestupok.


Google News
Nájdete nás aj na Google NEWS
Kliknite na Sledovať a nepremeškáte žiadne novinky.