Gbely sa v Lednických Rovniach ujali vedenia už po niekoľkých sekundách hry, no to bolo naposledy čo sa tešili z góly. Najmä po slabšom druhom polčase vysoko prehrali.

Ilustračné foto zdroj freepik.com

A keďže prehrali doma s Dubnicou aj dohrávku 7.kola, od spodku tabuľky ich delia iba dva body.

ZsFZ MK 4. liga – 10. kolo

Led. RovneNafta Gbely 4:1 (1:1)
Góly: 17., 81. P. Vavruš, 52. P. Begáň, 56. Ľ. Mitáš – 1. R. Ciprys, rozh. Bezák. ŽK 2:3 (Caltík, Žáček, Bíly).
Gbely: Riška – Žáček, Rosa  (56. Mihál), Milota, Caltík  (58. Chlupík), Kleiber, Bíly, Kosorin, Ciprys, Šebesta, Nemec (78. Neoveský), tréner Adam Ambra.

Už po pár sekundách od začiatku hry, dal vedúci gól Záhorákov Rado Ciprys – 0:1. Z vedenia sa však dlho netešili, po štvrťhodine hry vyrovnal Vavruš na 1:1 a tak skončil aj prvý polčas. Po prestávke mierili presne už len domáci a to hneď trikrát. V priebehu štyroch minút im získali dvojgólový náskok Begáň s Mitášom a tento ešte poistil v 81. min. svojim druhým gólom Vavruš 4:1. Ziskom troch bodov domáci predstihli v tabuľke Gbely, ktoré sa viac a viac zosúvajú k spodku tabuľky.

Ďalšie výsledky 10. kola: Dubnica – J. Bohunice 0:1, Nové Mesto – Levice 2:4, FC Nitra – Gabčíkovo 1:1, Boleráz – Piešťany 0:3, Prievidza – Šoporňa 2:0, Imeľ – Trebatice 3:0, Pata – Trenč. Stankovce 3:2, voľno – FC ViOn B.

Dohrávka 7. kola
Gbely – Dubnica 0:1 (0:1), 4. Lukáš Púček, rozh. Bartko.

Gbely: Riška – Žáček, Rosa, Milota, Caltík (46. Nemec), Kleiber, Bartal (55. Ciprys), Bíly, Mihál, Šebesta, Kosorin (62. Chlupík), tréner Adam Ambra.

Ďalšie výsledky: Boleráz – Pata 3:0, Trebatice – Nové Mesto 1:0, Imeľ – Prievidza 1:2, Piešťany – Led. Rovne 2:2, Levice – FC Nitra 2:0, FC ViOn B – Šoporňa 2:1. voľno – Gabčíkovo.

Ďalší program: 11. kolo 13.10. o 15 h Nafta Gbely – FC Pata.

Dohrávka 7. kola: 16.10. J. Bohunice – Gabčíkovo.