Dohrávkou odloženého 6. kola sa uzavreli brány štadiónov mužstiev 9. ligy ObFZ Senica. Osuské si v ňom pripísalo prvú stratu, keď v zápase kola pred kamerami TV INÁ LIGA remizovalo v Častkove 1:1.

Domáce mužstvo mu tak prerušilo víťaznú sériu, no Osuské absolvovalo jesennú časť bez jedinej prehry. Poslednú nulu z kolónky výhier vymazal Trnovec, ktorý prekvapujúco vyhral v Rovensku.

ObFZ Senica MO 9. liga – 6. kolo

OFK Častkov – Osuské 1:1
42. Jamriška – 45.+2 Olah, rozh. Srnec, ČK 1:0 (56. P. Filuš).

Zápas kola sa po večernom daždi hral na ťažkom teréne, ktorý evidentne viac vyhovoval hosťom z Osuského. Tí mali od začiatku viac z hry a boli častejšie na polovici domácich. Lukáč sľubnú šancu nevyužil a o chvíľu neuspel ani po perfektnej prihrávke Hazuchu. Domáci odpovedali dvomi strelami Palkoviča z diaľky. Nebezpečná bola hlavička Burtaka po rohu Štetinu. Gól hosťujúceho Knoblocha pre tesný ofsajd neplatil a z trestným kopom Olaha si brankár Hokša poradil. Góly prišli v samom závere polčasu. V 42. min. po rohu Štetinu sa hlavou presadil domáci Michal Jamriška – 1:0. Už v nadstavenom čase center Danihela poslal hlavou Samo Olah do brvna a odrazenú loptu do siete – 1:1. Ťažký terén ubral hráčom sily a nerozhodný stav sa už do konca stretnutia nezmenil, hoci Osuské hralo od 56. min. presilovku po vylúčení domáceho Filuša.

Rovensko – Trnovec 1:2 (0:2)
61. M. Omasta – 11. D. Štítny, 39. T. Horák, rozh. Tubl.

Prečítajte si taktiež

Futbal 8. liga: Náskok Letničia je už šesťbodový

Hráči Trnovca sa doteraz ešte netešili z víťazstva. Po poslednom zápase jesene to však už neplatí. Po výbornom prvom polčase viedli po góloch Štítneho a Horáka 0:2. Rovensko síce po hodine hry znížilo Omastom na 1:2, no ďalší gól už nedokázalo dať a tak si všetky body odviezli hostia.

Podbranč – TJ Dojč 1:0 (0:0)
65. P. Pucheľ, rozh. Štora.

Ak si chcel Podbranč udržal medailové postavenie po jeseni, musel vyhrať. Podarilo sa mu to zásluhou gólu Patrika Pucheľa, ktorý v 65. min. prekonal Vrablica v bráne hostí – 1:0.

Bor. Mikuláš B – Borský Sv. Jur 7:0 (3:0)
1., 54., 76. D. Vrábel, 31. A. Hodáň, 38., 73. E. Kujovský, 89. J. Pálka, rozh. Tomka.

Už v 1. min. otvoril skóre zápasu Vrábel a ešte do prestávky zvýšili na trojgólový rozdiel Hodáň s Kujovským 3:0. Aj v druhom polčase „Búrania“ svojho súpera nešetrili a na cestu mu pribalili ďalšie 4 góly.

Čáčov – Bukovec 7:0 (4:0)
1. M. Kňazovič, 3. M. Daniel, 10. M. Šúrek, 40., 73. D. Pucheľ, 58. M. Dujka, 73. V. Stašek, rozh. Polakovič.

Už v 10. min. viedli domáci s posledným Bukovcom  3:0, keď sa trafili traja Mirovia. Postupne Kňazovič, Daniel a Šúrek. Tesne pred odchodom do šatní uzavrel na polčasových 4:0 Dávid Pucheľ. Po prestávke domáci zvoľnili, no i tak pridali ďalšie tri góly Dujka, Pucheľ a Stašek.