Prinášame futbalové výsledky v skratke. Komentáre pripravujeme na uverejnenie v pondelok.

Prípravka: TJ Slavoj Moravský Svätý Ján – Kopčany 4:3
Zápas sa mal hrať v Kopčanoch, ale hostia nám ho pre jarmok vymenili. Naši boli o gól lepší.

Mladší žiaci: TJ Slavoj Moravský Svätý Ján – Horná Nitra 7:1
Naši rozstrieľali súpera ktorý vznikol zlúčením dvoch klubov: Handlovej a Prievidze v snahe postúpiť do vyšších súťaží.

Starší žiaci: TJ Slavoj Moravský Svätý Ján – Horná Nitra 1:2
Žiaľ opačný výsledok ako je uvedené na webe. Naši dostali vyrovnávajúci gól tesne pred polkou. V druhom polčase už boli hostia lepší. Chlapci hrajú strnulo, verím že ich chvíle prídu.

Dorast: Radošovce – TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 5:4
Prehrávali sme 0:2, ale potom sme výsledok otočili. Do 82. minúty bolo 4:2 pre nás. Potom sme dostali tri góly za 5 minút. Všetky po rohoch domácich.

Muži: Radošovce – TJ Slavoj Moravský Svätý Ján 3:1
Domáci utrpeli víťazstvo. Našim z rôznych príčin chýbali Ježek, Kudlička, Salayovci , Mračna, zranení Stupavský i Vávra a tak museli nastúpiť Kothaj, Bolf i Hrica. Nebola na nich vidieť prestávka , hrali dobre. Pod dva naše góly sa podpísal Ivan Hajdin, najprv len vyrazil slabú strelu a domáci útočník nemal problém doklepnúť loptu do brány. Gól nás vyburcoval a výsledkom bolo vyrovnanie i ďalšie čisté šance. Žiaľ nepremenili sme ich a hostia na ťažkom teréne v druhej polke trestali našu nerozhodnosť. Prehrali sme, hoci sme mali hru jasne pod kontrolou.