Bojnice po neúspešných tesných výsledkoch z predchádzajúcich zápasov plánovali doma bodovať. Malacky však nešli do Bojníc len na výlet a od prvých minút začali zodpovedne.

Úvod bol vyrovnaný do 15. min potom si Malačania dokázali vypracovať 4 gólový náskok. No do konca polčasu spravili v útoku 5 technických chýb, ktoré Bojničania z rýchleho protiútoku využili a opäť sa gólovo dotiahli. A keď v posledných sekundách prvého polčasu dokázali vyrovnať na 13:13 v druhom polčase sa začínalo odznovu. V druhom polčase sa Malacky ujali znovu vedenia, no bolo len 1-2 gólové. Vyrovnané stretnutie nakoniec skončilo výsledkom 26:28 a Malacky si z Bojníc zaslúžene odviezli dva body vďaka fungujúcej obrane, bojovnosti a kolektívnemu výkonu celého družstva.

V 10.kole privítajú Malacky na svojej palubovke družstvo Sečoviec. Tento zápas bude priamym súbojom o 2.miesto v tabuľke, takže fanúšikovia sa majú na čo tešiť. Zápas sa odohrá 19.11.2011 (sobota) o 18.00 v ŠH Malina.

Zostava: M. Kuklovský, R. Piaček – brankári, M. Hlaváč, R. Baláž 2, T. Baláž 1, P. Bizek, L. Zelenský 3, S. Cabadaj 7, I. Oslej 3, R. Spuchlák 6, T. Stachovič st., M. Sedláček 6
Tréner: M. Mikulčák