Polícia vyšetruje okolnosti lúpeže v rodinnom dome v Stupave

Polícia vyšetruje lúpež v rodinnom dome v Stupave, ku ktorej došlo v stredu (3. 11.). Páchatelia žiadali od seniorky peniaze a následne ju fyzicky napadli.  Policajti o tom informujú na sociálnej sieti.

„Vo večerných hodinách prekonali uzamknutie vstupných dverí do rodinného domu, kde sa nachádzala poškodená 89-ročná žena,“ uviedli policajti s tým, že od nej požadovali vydanie finančnej hotovosti. Po tom, ako im ju žena odmietla dať, ju mali fyzicky napadnúť údermi do oblasti hlavy. Z miesta po útoku odišli.

Polícia aktuálne po páchateľoch pátra. V tejto súvislosti žiada verejnosť, aby v prípade akýchkoľvek informácií o totožnosti osôb na fotografii, ktorú zverejnila na sociálnej sieti, o ich súčasnom pohybe alebo pobyte kontaktovala políciu.

Chcete vidieť Záhorí častejšie v Google? Pridať medzi preferované zdroje
Odznak preferovaných zdrojov Google

Počasie

KamVen