VIDEO v článku! Kompletné výsledky, komentáre a tabuľka futbalových súťaží mužov Západoslovenského a Oblastného futbalového zväzu Senica – 11. kolo. Máte video alebo foto z futbalu? Zašlite nám ho na info@zahori.sk.

5.liga Západoslovenský futbalový zväz
Gbely – Šaštín 4:1 (1:1)
V remízovom prvom polčase mali domáci iba miernu prevahu. Hostia hrali sympatický futbal, na ich smolu im došiel dych a potom inkasovali.

Radošina – Borský Mikuláš 2:1
V stretnutí dvoch susediacich mužstiev v tabuľke víťazstvo patrilo domácim. Jednostranne hraný zápas sa gólovo nevyvíjalo podľa tlaku víťazného mužstva.

Jacovce – Trebatice 1:5
V prvom polčase sa hral vyrovnaný futbal, pokiaľ domáci vládali, tak boli hosťom vyrovnaným súperom.

Oreské – Mokrý Háj 0:0
Hostia boli na domácich veľmi dobre pripravení a tak pekný a bojovný zápas sa odohrával predovšetkým medzi šestnástkami.

Horné Orešany – Moravský  Svätý  Ján 2:1
Góly: 28. Raschmann, 38. M. Ryšavý – 48. Šimonovič.
Oba celky sa predstavili ako futbalovo vyrovnané, pričom však ani jeden z nich nedokázal svoje šance naplno premieňať. O čosi úspešnejší boli domáci, ktorí dokázali skórovať v prvom polčase. Najprv v 28. minúte Rachmannom, potom o desať minút neskôr, v 38. minúte M. Ryšavým. Hostia síce hneď v úvode druhého polčasu, v 48. minúte znižovali na 2:1 Šimonovičom, no to bolo nakoniec z ich strany všetko. Vyrovnať sa im už nepodarilo. Navyše v 70. minúte bolo ich mužstvo potrestané červenou kartou a tak dvadsať minút dohrávali oslabení.

Boleráz – Hlohovec 2:1
Diváci videli výborný zápas, o úroveň ktorého sa zhodne pričinili oba celky

Krakovany – Veľké Kostoľany 2:0
Na strážovské hody začali v Krakovanoch aktívnejšie hostia, no domáci ich do šancí nepúšťali.

Zvončín – Petrova Ves 7:1
Úvodné sobotňajšie stretnutie jedenásteho kola, to bol vlastne súboj brankára hostí Lánika s domácimi strelcami.

sekule-straze-futbal

Andrej Trajlínek: V krásnom počasí na dobrom teréne sa hral vynikajúci, dravý a technický futbal. Prvých pätnásť minút boli hostia zaskočení aktívnou hrou domácich. Potom sa hra vyrovnala. Po zmene strán hostia domácich zatlačili. V čase najväčšieho tlaku hostí dokázal z brejku skórovať domáci Andrej Trajlínek. Tento gól sa ukázal ako víťazný, keď domáca obrana s brankárom udržali výsledok aj tri body doma.

Ďalej: Fotogaléria Sekule – Straže

Vrádište – Kúty 1:1
Do polčasu vyrovnaný futbal bez strely na bránu.

Popudinské Močidlany – Brodské 1:2
Ján Navrátil: Popudinské Močidlany – Brodské 1:2 V P.Močidlanoch sa hral zápas na veľmi ťažkom teréne. Podobne ako v minulom zápase sa v prvých 20 minutách presadil Trubiroha po prihrávke Bartala , ktorý sa po 2 zápasoch vrátil do zostavy. Domáci sa snažili hrať na protiútoky pri ktorých hľadali hlavne domáceho strelca Forišku. Na toho si ale obrana Brodského dala pozor a prvý polčas sa tak skončil 0:1. V druhom polčase hneď v úvode podržal hostí pri veľkej šanci brankár Hrdlička. V 60 minúte po skvelom centri Hnáta skóroval Kováč – 0:2. Domáci sa ale nevzdali a po minúte znížili z brejku na 1:2. Do konca zápasu sa opakovalo to čo v prvej polovici – hostia sa snažili tvoriť a domáci hrali na brejky. Trubiroha nepremenil pokutový kop a tak zápas skončil dôležitým víťazstvom pre Brodčanov.

Radošovce – Kopčany 0:1
Domáci vybehli na súpera, v úvode mali niekoľko šancí, no neujala sa ani jedna.

Koválov – Cerová 3:1
Jablonica – Hlboké 0:3
S domácej strany katastrofálny výkon. Bez šancí.

Smolinské – Rybky 0:3
Hostia nastúpili do zápasu dobre, keď ako prví otvoril skóre strelou Sekáč.

Radimov – Šajdíkove Humence 3:1
Domáci mali počas zápasu územnú prevahu, no po dvoch zápasoch bez streleného gólu sa trápili.

1. Stráže 11 7 3 1 36 : 11 24
2. Radimov 11 7 3 1 34 : 11 24
3. Kúty 11 6 3 2 19 : 14 21
4. Rybky 11 6 2 3 34 : 24 20
5. Cerová 11 6 2 3 25 : 23 20
6. Smolinské 11 6 2 3 18 : 16 20
7. Brodské 10 5 2 3 19 : 19 17
8. Koválov 11 4 3 4 14 : 14 15