Holíčskí basketbalisti vycestovali k ďalšiemu stretnutiu II. ligy západ k svojmu súperovi z druhého pólu tabuľky – DSG Team Dunajská Streda bez svojich rozohrávačov.

Od úvodu hostia aj s improvizovanou zostavou začali napĺňať tabuľkové predpoklady, keď takmer každá útočná akcia sa končila košom. Domáci nedokázali zabrániť útočnej aktivite Holíčanov a aj preto na tabuli svietil polčasový stav 26 : 56 pre hostí. Druhý polčas pokračoval v duchu toho prvého a bolo jedinou otázkou, koľko bodov sa podarí hosťom zaznamenať. Potešujúce pre trénera hostí je fakt, že konto domácich postupne zaťažili všetci hráči ktorí sa zapojili do hry a tak konečný výsledok  47 : 107 znamená pre Holíčanov udržanie si priebežnej lídreskej  priečky v tabule. Ďakujeme všetkým fanúšikom, Mestu Holíč a sponzorom za podporu.

DSG Team Dunajská Streda  –  MŠK BO Holíč 47:107 (26:56)
Zostava a body MŠK BO Holíč: D.Snopko 28 b., L.Došek 8 b., P.Rozboril 7 b., M.Hanusek  24 b., T.Malčic 27 b., J.Rypák 8 b, P.Mihaliska 2 b, O.Marenčík 3 b.
Tréner: Marenčík Ľ.