INAT vodny luc 1110x300px

Stolný tenis na Záhorí: Výsledky a tabuľky

Jozef Komorný 0

Prinášame kompletné výsledky stolnotenisových družstiev na Záhorí.

 

 

 

Extraliga
4.dvojkolo: hrajú 18.11.

 

1.liga ženy
4. dvojkolo: hrajú 18.11.

 

Extraliga juniorky
2. dvojkolo: 10.12.

 

2.liga BA

Výsledky 5. kola: Malacky B – Spoje Ivanka B 9:9, b. d. Janči 4.5, Guman 2, Klíma 1.5, Fusek 1, Blatné – Ister A 6:12, Dev. N. Ves B – Svätý Jur 13:5, Ister B – Bernolákovo 3:15.

  1. Ister BA A 5 5          0          0          72:18    15
  2. Dev.N.Ves B 5 5          0          0          66:24    15
  3. Malacky B 5 3          1          1          56:34    12
  4. Bernolákovo 5 3          0          2          50:40    11
  5. Senec B 4 3          0          1          43:29    10
  6. Blatné 5 2          0          3          45:45    9
  7. Spoje B 5 1          2          2          37:53    9
  8. Svätý Jur 5 1          0          4          39:51    7
  9. Ister BA B 5 0          2          3          32:58    7
  10. Karl.Ves 4 1          0          3          25:39    6
  11. Pezinok B 4 1          0          3          19:53    6
  12. Slov.Grob 4 0          1          3          12:52    5

 

2. liga TT

Výsledky 7. kola: Rohožník – Gabčíkovo 9:9, b. d. Bednár a Gazdič 2.5, Tančibok a Vincek 2, Vigoda 0, Dobrá Voda – Veľké Úľany 8:10, Hlohovec – Baka 8:10, Elastik Trnava B – Leopoldov B 7:11, Piešťany B – Sládkovičovo 2:16, voľno – Kúty.

  1. TTC Baka 7 5          2          0          83:43    19
  2. Sládkovičovo 6 6          0          0          90:18    18
  3. Hlohovec 6 5          0          1          65:43    16
  4. Propria Kúty 6 3          2          1          65:43    14
  5. Gabčíkovo 7 2          2          3          60:66    13
  6. V.Úľany 6 2          2          2          48:60    12
  7. Leopoldov B 6 2          2          2          46:62    12
  8. Piešťany B 6 2          1          3          47:61    11
  9. Rohožník 6 2          1          3          51:57    11
  10. Dobrá Voda 7 0          0          7          42:84    7
  11. Elastik B 7 0          0          7          33:93    7

 

3. liga TT

Výsledky 7. kola: Galanta B – Kúty B 8:10, b. h. Šimek st. a Malík 3.5, R. Ralbovský 2, Šimkovič 1, Zavar – Vydrany C 5:13, J. Bohunice – Veľké Úľany B 13:5, ŠKP Trnava – Sládkovičovo B 15:3, Špačince – Majcichov 16:2, Malženice – Vrbové 5:13.

  1. J.Bohunice 7 7          0          0          96:30    21
  2. ŠKP Trnava 7 6          0          1          74:52    19
  3. V.Úľany B 7 5          1          1          74:52    18
  4. Špačince 7 5          0          2          84:42    17
  5. Zavar 7 4          1          2          72:54    16
  6. Sládkovičovo 7 4          0          3          56:70    15
  7. Vrbové 7 2          1          4          57:69    12
  8. Vydrany C 7 2          1          4          60:66    12
  9. Kúty B 7 2          1          4          53:73    12
  10. Majcichov 7 1          0          6          42:84    9
  11. Galanta B 7 1          0          6          42:84    9
  12. Malženice 7 0          1          6          46:80    8

 

4. liga TT

Výsledky 7. kola: Križovany – BC Senica 12:6, Galanta C – Kúty C 14:4, J. Bohunice B – Jelka 13:5, Elastik Trnava C – Pata 15:3, Piešťany C – Šoporňa 11:7, voľno – Leopoldov C.

  1. Elastik C 7 5          1          1          84:42    18
  2. Leopoldov C 6 6          0          0          79:29    18
  3. J.Bohunice B 7 5          1          1          79:47    18
  4. Piešťany C 6 4          1          1          62:46    15
  5. Križovany 6 3          1          2          62:46    13
  6. Senica 7 3          0          4          69:57    13
  7. Šoporňa 6 3          0          3          53:55    12
  8. STK Jelka 6 2          0          4          47:61    10
  9. Galanta C 6 1          0          5          35:73    8
  10. STK Pata 6 1          0          5          39:69    8
  11. Kúty C 7 0          0          7          21:105   7

 

5. liga MO Senica

Výsledky 6. kola: Rohožník C – Skalica 1:17, Piruš 1, Šelc, Jagelka a Juhás 0 – R. Pekar, Kováč a Jurčík 4.5, Gondár 3, Kubányi 0, HK Gbely – Štefanov 11:7, Kumpan 3.5, J. Majerčík, P. Majerčík a Valent 2.5 – F. Šebesta 4, Rehák 3, Lorenc a Ovečka 0, Kúty D – Rohožník B 1:17, R. Ralbovský 1, Bartal, A. Ralbovský a S. Ralbovský 0 – Ma. Vigoda, Mi. Vigoda a Černek 4.5, Juríček 3.5, BC Senica B – Mor. Sv. Ján A 8:10, H. Ravas 4.5, Flajžík 2, Zemanovič 1.5, Pagerka 0 – Štvrtecký 3.5, Kotesa 3, E. Šrámková 2, Polák 1.5, Bor. Sv. Jur – Stráže odložené, voľno – Mor. Sv. Ján B.

  1. Bor.Sv.Jur 5 5          0          0          76:14    15
  2. Rohožník B 5 4          1          0          69:21    14
  3. Stráže 5 4          0          1          65:25    13
  4. M.Sv.Ján A 5 4          0          1          52:38    13
  5. Skalica 5 3          1          1          59:31    12
  6. Senica B 6 2          0          4          48:60    10
  7. Kúty D 6 2          0          4          36:72    10
  8. Štefanov 5 2          0          3          33:57    9
  9. HK Gbely 6 2          0          4          33:75    9
  10. M.Sv.Ján B 5 0          0          5          30:60    5
  11. Rohožník C 5 0          0          5          21:69    5

 

5. liga KSST BA

Výsledky 5. kola: Studienka – Veľké Leváre 11:7, Vicen a A. Stúpal 3.5, Klamík 3, Uller 1 – Landl 3.5, Ridzik 2, Hýll 1.5, Hollý 0, Karl. Ves D – ŠKP BA 12:6, Educo C – Most B 15:3, Slov. Grob B – Blatné B 3:15, Pezinok D – Zálesie 6:12, Galvaniho – Viktória B 11:7.

  1. Galvaniho 5 5          0          0          72:18    15
  2. Blatné B 5 4          0          1          62:28    13
  3. Educo C 5 4          0          1          58:32    13
  4. Slov.Grob B 5 3          1          1          43:47    12
  5. Most B 5 3          0          2          42:48    11
  6. Viktória B 5 2          1          2          48:42    10
  7. V.Leváre 5 2          0          3          48:42    9
  8. Studienka 5 2          0          3          44:46    9
  9. Karl.Ves D 5 2          0          3          43:47    9
  10. Zálesie 5 1          0          4          35:55    7
  11. ŠKP BA 5 1          0          4          27:63    7
  12. Pezinok D 5 0          0          5          18:72    5
Rekuperacia 1