Záhorácke “El Clásico” duel Veľké Leváre – Závod si všimol redaktor relácie MIX Zóna na DIGI Sporte. Pozrite si zostrih, ktorý dostal prednosť pred duelom Slovan – Trnava.

[youtube jriGEEFPGAw]

Muži: Velké Leváre – Závod 1:3
g. Závod: P. Uhrinec (3)gól Závod: Uhrinec 3
Zostava Závod – Babirát – Majzún, Kováč, Žák, Blecha M. – Drahoš (Šíp), Procháska, Blecha R., Andrla (Miženko) – Uhrinec, Šišolák
Hneď v 1 minúte sa mohli domáci ujať vedenia, ale domáci útočník netrafil prázdnu bránu. My sme postupne prevzali iniciatívu, z čoho pramenil aj prvý náš gól. Po prihrávke Šišoláka na dvakrát prekonal domáceho brankára Uhrinec. Domáci vyrovnali z pokutového kopu na 1:1. Po dve šance na oboch stranách ostali nevyužité. Do druhého polčasu sme nastupovali o jedného viacej ako súper. Domáci obranca sa po druhej žltej v 45 min porúčal z ihriska. Aj ked domáci sa chceli herne vyrovnať, ale prakticky neboli nebezpečný. My sme mali niekoľko príležitostí, z čoho sa ujali dve hlavičky Uhrinca. Naše víťazstvo bolo zaslúžené. Najlepší hráč Uhrinec.